V pátek 14.7.2017 byla zahájena úvodním treninkem "Letní příprava mužů" TJ Sokol Mochtín na novou mistrovskou sezonu 2017/2018. Ta se nezadržitelně blíží, bude rozehrána již 12.srpna 2017 prvním kolem jak v I.A, tak i ve III.třídě mužů ! V obou soutěžích má náš FO své zastoupení.

   Na úvodním, pátečním treninku se sešlo 14 hráčů, očekával jsem jich však více ! Někteří byli omluveni, někteří ale NE a to mne na ně mrzí. To by se stávat nemělo, doufám, že se to zlepší !
    Trenink vedla (a povede je i nadále) nová trenérská dvojice Jaroslav Cihlář ml. - Jiří Dolejš ml. za asistence nové akvizice So Mochtín Davida Gajduška.

   Další trenink je již zítra - v neděli 16.7. od 10,00 hod. v Mochtíně, další pak v úterý, středu a pátek od 18,00 hod. + další viz "Rozpis Letní přípravy mužů pro sezonu 2017/18) zde v dokumentech.

    První přípravný zápas má o proti původní informaci menší změny. Neodehraje se v Hrádku, ale v Mochtíně a nebude se hrát v sobotu, ale v neděli ! A i další přípravné zápasy se odehrají na hřišti v Mochtíně - viz další dokument na našem webu "Letní přípravné zápasy 2017)

Takže, fanoušky zveme na 1.přípravný zápas v Mochtíně :

..neděle 23.7.2017 od 18,00 hod. - Sokol Mochtín - Svatobor Hrádek

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit