Sobotní (24.6.2017) barážová odveta dopadla v Malesicích pro Mochtín na jedničku. Náš tým soupeře doslova deklasoval, zajistil si účast v I.A třídě mužů i pro další mistrovskou sezonu.  Všem hráčům, vedení, včetně trenérské dvojici Stano Jarabica - Jaroslav Cihlář mladší patří velké uznání a velký dík !!!

baráž o I.A třídu (odveta) - Sokol Malesice - Sokol Mochtín   0 : 5  (0:4).
Mochtín odehrál odvetu v Malesicích na jedničku. Rozhodl již první poločas, ve kterém byli mochtínští fotbalisté lepší ve všech směrech, dařilo se jim i v koncovce. Skore otevřel již v 7.minutě Tomáš Babka, stejný hráč pak ve 25. min. zvyšuje z nulového úhle na 2:0 pro hosty ! Těsně před tím ale mohli skorovat i domácí, ale nedokázali potrestat chybu v rozehrávce mochtínského předstopera. To ale byla snad jediná příležitost 1.poločasu, kterou soupeři hostující obrana povolila. Pak se Mochtín znovu herně zvednul, přidával další branky. Ve 38.min. se trefil Jiří Čeleda, na 0:4 uzavíral poločasové skore tři minuty před přestávkou Zbyněk Smolík přízemní střelou ze 20 metrů, bylo prakticky rozhodnuto. Po přestávce Mochtín slevil ze svého výkonu, do hry se dostávali i domácí, ale štěstí v zakončení neměli. Jednou zachránila Mochtín tyč, zbytek vychytal golman Petr Rajtmajer. Šance na další goly měl i Mochtín, ale ujala se jen střela Jar. Pretzelmayera v 85. min., kterého do šance poslal přesnou nahrávkou Jiří Čeleda. Zápas s přehledem odřídil zkušený Václav Duda, asistovali mu Valenta Martin, Kulhánek Milan a Velíšek Jiří, DS byl Lešetický Vladimír, ŽK 2:1, 130 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer Petr, Žiak Jan, Dolejš Jiří, Bejvl Jakub, Kašpar Lubomír (82. Švátora Petr), Velek Tomáš, Babka Tomáš, Smolík Zbyněk (54. Novák Zdeněk), Čeleda Jiří, Cihlář Jaroslav (87. Plánička Zdeněk), Pretzelmayer Jaroslav, branky : BABKA Tomáš - 2, ČELEDA Jiří, SMOLÍK Zbyněk, PRETZELMAYER Jaroslav - po 1.

Dokopná bude v pátek 30.6.2017 cca od 18,00 hod. - ještě upřesníme !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit