Vytisknout
Nedělní zápas (7.května 2017) mezi Mochtínem B vers. Svéradice "B" se hrál na terénu, ketrý spíše připomínal vodní pólo. Hřiště bylo po vydatném, 5 hodinovém dešti totálně podmáčené, samá louže. Devět rozhodčích z deseti by ho pro fotbalový zápas neuznalo, ale delegovaný r. Jos. Blaheta byl jiného názoru. Vyhověl tak hostům ze Svéradic, kteří chtěli tento duel odehrát za každou cenu.
   Fotbalu moc k vidění nebylo, ale komických situací spoustu. Fotbalová štěstěna se nakonec přiklonila na naši stranu. Všichni naši hráči podali skvělý taktický a bojovný výkon, dali navíc i tři branky a tak body zůstaly v Mochtíně.

.. III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - FK Svéradice "B"      3 : 0  (1:0). Byla to bitva o míč ve vodě a loužích, fotbal se hrát nedal, spíše to byla kopaná. Čekalo se, kdo udělá první chybu. A ta přišla již v 7.minutě hry. Hosté pod tlakem zahráli malou domů brankáři, míč uvízl ve vodě, ze které ho vydoloval náš L. Kašpar a otevřel skore - 1:0 ! Pak to byla celý první poločas bitva o každý metr hřiště, šance na zvýšení ale měl Mochtín větší. Hned po přestávce se rozběhl k velkému sólu náš Jan Žiak a zvyšuje na 2:0. Hosté se snaží něco s nepříznivým stavem udělat, ale mochtínská obrana drží pevně, skvěle hraje záloha i útok, soupeře k ničemu nepouští. Naopak, v 68.min. si na dlouhý aut Ji.Čeledy naběhl čerstvě střídající Vá. Bouzek a hlavou upravuje na 3:0 !  Rozhodčí Josef Blaheta, ŽK 1:0, 50 diváků, dešťové přeháňky. Sestava Mochtína : Hadáček Jakub, Zajíc Mirek, Bláha Lukáš, Švátora Jiří (67.Bouzek Václav), Peleška Jiří, Podráský Jiří, Strejc Stanislav, Čeleda Jiří (72. Jarabica stan.), Kašpar Lubomír, Žiak Jan (79. Rajtmajer Petr), Pretzelmayer Jaroslav, branky : KAŠPAR Lubomír, ŽIAK Jan, BOUZEK Václav - po 1.

Sestřih videí za zápasu:
video 1
video 2
video 3
video 4
video 5
video 6

V neděli dopoledne
(naštěstí bez deště) odehráli naši nejmenší fotbalisté své turnaje přípravek. Mladšíci byli na turnaji v Hrádku, staršíci na turnaji v Sušici. A prý tam hráli dobře. Tak kluci  - d í k y !!!

TRENINKY budou :

muži        -    v úterý a pátek od 18,00 hod.
st.žáci     -    v podnělí 8.5 - běh (v rámci Mochtínského běhu) , pátek od 18,00 hod.
přípravky ml. i st.  -  úterý a čtvrtek od 17,00 hod.
Kategorie: TJ Sokol Mochtín
Zobrazeno: 972