Fotbalisty čeká chladný Velikonoční víkend, ve kterém budou hrát o mistrovské body již všechna družstva Sokola Mochtín a to i včetně naší mladší  i starší přípravky, na které čekají 1.jarní mistrovské turnaje !

SOBOTA 15.4.2017

.. od 10,00 hod. v Bolešinech - Turnaj mladších přípravek za účasti týmů : SK Bolešiny, Svatobor Hrádek, Start Luby "A" a Sokol Mochtín ! Sraz našich hráčů je přímo v Bolešinech do 9,30 hod., hlásit se tam budou u trenéra Jaroslava Mareše !!!

.. od 10,00 hod. v Horažďovicích - Turnaj starších přípravek
za účasti týmů : FK Horažďovice, Sokol Pačejov, Svatobor Hrádek a Sokol Mochtín. Sraz našich hráčů přímo na místě konání turnaje do 9,30 hod., hlásit se tam budou u trenéra Stanislava Bejvla.

.. od 10 hod. v Mochtíně - OP starších žáků Sokol Mochtín - Sokol Kolinec. Sraz hráčů i vedení v 9,00 hod.

.. od 17,00 hod. v Chudenicích - III.třída mužů Sokol Chudenice - Sokol Mochtín "B". Společný odjezd auty z Mochtína v 15,30 hod., z Klatov od pošty v 15,40 hod.

NEDĚLE 16.4.2017

...od 17,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - Keramika Chlumčany. Další hodně důležitý zápas mužstev, která usilují o záchranu v této druhé nejvyšší soutěži Plzeňského kraje. Nominace hráčů po pátečním treninku, který začíná v 18,00 hod. v Mochtíně. Sraz vedení k utkání + nominovaných hráčů do 16,00 hodin.

Na všechny uvedené zápasy srdečně zveme příznivce So Mochtín i širokou sportovní veřejnost !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit