Cenné tři body přivezlo naše áčko mužů v sobotu 8. dubna 2017 z Plzně, kde vyhrálo nad místní Košutkou 2:1. Mochtín na Košutce předvedl kolektivní, bojovný výkon, výhra byla zasloužená.

I.A třída mužů TJ Košutka Plzeň - Sokol Mochtín   1 : 2 (0:1). 
    Hostující Mochtín byl v prvním poločasem lepším týmem, měl více golových příležitostí, od 16.minuty vedl golem Zbyňka Smolíka, kterého přesnou přihrávkou našel Zd. Plánička.  Skore pro hosty mohl ve 20.min. navýšit Jiří Čeleda, ale jeho dělovku do šibenice bravurně vytáhnul na roh domácí golman Frémund. Hned po přestávce měla Košutka obrovskou šanci na vyrovnání, ale mochtínský golman Rajtmajer své mužstvo podržel. Od 56. do 62. minuty přišly tři velké golovky hostů. Další dělovku Čeledy i  hlavičku J. Bejvla domácí golman vyráží na rohový kop, na střelu Zb. Smolíka z hranice šestnáctky však byl krátky, Mochtín zvyšuje na 0:2. Domácí se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, v 72. min. snižují na 1:2 vlastním golem mochtínského Jana Žiaka, který si sráží střelu ze skrumáže do vlastní sítě. Další změnu ale dobře hrající obrana hostí již nedovolila, Mochtín těsnou výhru pohlídal, odváží si z Plzně tři body, Rozhodčí Plzák Martin, AR Rubáš Jaroslav a Chmelík Miroslav, DS Kopřiva Karel, ŽK 2:0, 100 diváků. Branky :  Žiak Jan, vlastní - Smolík Zbyněk 2. Sestava Mochtína : Rajtmajer Petr, Dolejš Jiří, Novák Zdeněk, Bejvl Jakub, Dolejš Tomáš (91. Pretzelmayer Jar.), , Žiak Jan, Velek Tomáš, Smolík Zbyněk (75. Šafránek Jan),  Čeleda Jiří, Plánička Zdeněk, Cihlář Jaroslav (90. Švátora Petr).

V NEDĚLI 9.4.2017

.. od 13,15 hod. v Hradešicích - OP st. žáků Sokol Hradešice - Sokol Mochtín

.. od 16,30 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol PlánicePřijďte se pdívat, přijďte povzbudit naše fotbalisté !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit