Po sobotní porážce (1.4.) našeho áčka mužů doma se Žichovicemi, se nedařilo zabodovat ani našemu "B" týmu mužů v nedělním zápase III.třídy v Janovicích. Domácí "B" tým Dukly vyhrál 4:1, opustil poslední příčku tabulky, na ni naopak klesla naše záloha.

2.4.2017  - III.třída mužů Dukla Janovice "B" - Sokol Mochtín "B"     4  :  1  (1:0).  Souboj týmů ze spodku tabulky této soutěže vyzněl jednoznačně pro domácí Duklu. Byla lepším mužstvem, vyhrála zaslouženě. . Náš tým se snažil, ale řada hráčů (a to i těch, kteří pravidelně trenují s hráči áčka) podala výkony hluboko pod své možnosti, na soupeře to nestačilo. Domácí vedli v poločase jen 1:0 a to zásluhou především našeho golmana Jakuba Hadáčka, který byl nejlepším mužem našeho týmu. Brzo po přestávce naše záloha dokázala sice srovnat Tomášem Velkem na 1:1, ale pak přišly individuelní chyby našich obránců, které dokázali domácí hráči využít ke vstřelení dalších branek. Rozhodčí Petr Bala, ŽK 2:2. 
Sestava : Hadáček Jakub, Bláha Lukáš, Švátora Petr (46. Šafránek Jan), Podráský Jiří, Šot Ondřej, Peleška Jiří, Strejc Stanislav, Troch Roman, Kašpar Lubomír (46.Zajíc Mirek /67. Bouzek Václav), Velek Tomáš, Pretzelmayer Jaroslav, branka : VELEK Tomáš - 1
      
                                                   -x-x-x-x-x-

Připomínám, že 
mladší i starší přípravka se z tělocvičny v KT přesouvá k trenování na hřiště v Mochtíně !!! Bude trenovat každé úterý a čtvrtek od 17 - do 18,30 hodin !  Srdečně zveme i nové zájemce do našich týmů přípravek a to děcka (kluky i děvčata) od 5 roků a výše (do 10 roků) !

TRENINKY mužů jsou v úterý a pátek od 18,00 hod.

TRENINKY st. žáků
jsou v pondělí a čtvrtek od 18,00 hod.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit