Předposlední přípravný zápas před mistrovským jarem 2017 odehráli naši muži v sobotu 25.2. ve Kdyni. Na poměrně těžkém terénu tam naši fotbalisté dokázali porazit místní SK Kdyni 1920 3:1.

SK Kdyně 1920 - Sokol Mochtín   1 : 3 (0:1).
    Hrálo se na poměrně těžkém terénu náhradního hřiště ve Kdyni za řízení rozhodčího Luboše Holečka. Mochtín měl v průběhu utkání více ze hry i více šancí na gol, vyhrál zaslouženě. Skore otevřel ve 36.min. náš kapitán Jiří Dolejš, na 2:0 pro Mochtín zvyšuje pět minut po přestávce Yan Kul. Golové šance měli ještě Zb.Smolík, P.Švátora i Ji. Čeleda, ale domácí golman byl vždy na místě. Skore se měnilo znovu v 75.min. kdy se po ideální přihrávce dostal do soloúniku Jiří Čeleda, s přehledem zvyšuje na 0:3 pro Mochtín. Domácí se dočkali čestného úspěchu v 81. minutě, když proměnili nařízenou penaltu, upravili na konečných 1:3.
Sestava Mochtína : Kodeš (46. Rajtmajer), Žiak, Bejvl, P.Švátora (46. Šafránek), Novák, Ji. Dolejš, Staněk, Kul, Smolík, Čeleda, Cihlář, branky : Jiří Dolejš, Yan Kul, Jiří Čeleda

Poslední přípravný zápas
před mistrovským jarem 2017 odehraje naše ÁČKO mužů So Mochtín příští sobotu 4.3. od 14,00 hod. ve Svéradicích. Soupeřem mu bude účastník Krajského přeboru, místní tým FK Svéradice ! Společný odjezd auty z Mochtína od kabin bude ve 12,25 hod.
V SO 11.3. pak čeká naše fotbalisty již první mistrák I.A třídy jara 2017 a to v Pačejově  !!!

TRENINKY mužů (i dorostu) se budou nyní konat již jen v Mochtíně a to v úterý, čtvrtek a pátek vždy od 18,00 hod. při umělém osvětlení . Pozor ! Berte si s sebou vhodnou obuv na umělku, ale i na travnaté, treninkové hřiště !!!    Očekávám již také maximální zapojení se hráčů "B" týmu, kterému se též nezadržitelně blíží zahájení mistrovského jara !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit