I když počasí a hlavně terény fotbalistům vůbec nepřejí, zimní příprava na mistrovské jaro 2017 pokračuje. Faktem ale je , že hodně našich kluků - fotbalistů marodí, někteří se navíc ještě neprobudili ze zimního spánku ! A proto vyzývám touto cestou všechny, kdo mají slabou, či slabší docházku na treninky, aby ji co nejdříve zlepšili ! Stále platí, že případnou neúčast (s odůvodněním) je nutné vždy nahlásit předem trenérům !!!

Připomínám, že treninky našich týmů probíhají takto :
ml. a st. přípravka : každou středu od 15,45 - 17,00 hod. tělocvična ZŠ Čapkova v Klatovech

st. žáci : každé pondělí od 18 - 19,00 hod. tělocvična Gymnázia v Klatovech + další treninky dle pokynů trenéra Jar. Pavlíka

muži A a B (+ dorost): každé úterý a pátek od 18,00 hod. v Mochtíně při umělém osvětlení, každý čtvrtek od 19,30 - 21,00 hod. tělocvična Gymnázia Klatovy

V neděli 19.2.2017
hrají naši muži
přípravné utkání v Sušici na UMT s domácím divizním celkem TJ Sušice. Zápas začíná ve 13,00 hodin, společný odjezd auty z Mochtína bude v 11,30 hod.

V neděli 26.2.2017
pořádá náš fotbalový oddíl TJ Sokol Mochtín TURNAJ V HALOVÉ KOPANÉ starších žáků. Uskuteční se ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech od 9,00 hodin (prezentace týmů v 8,30 hod.) za účasti 8 mužstev, z toho náš FO staví dva týmy (A a B). Přijďte se podívat a povzbudit naše mladé fotbalisty !

Jen ještě připomínám všem členům a členkám povinnost úhrady členských příspěvků na 1.pololetí roku 2017 !!! Pokyny k úhradě a výši příspěvků - viz vpravo v dokumentech.


Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit