Naše mladší a starší přípravka trenuje pod vedením hlavního trenéra Stanislava Bejvla již od začátku listopadu pravidelně 1x týdně v hale ZŠ Čapkova v Klatovech (každou středu od 15,45 do 17,00 hod.) a v tomto termínu bude pokračovat v přípravě až do konce března 2017. Mohou se zapojit i další kluci, rádi mezi naší omladinou přivítáme další zájemce o minifotbal a to ve věku od 5 do 9 let (mohou být i 4 letí). Zároveň ale potřebujeme k našim dětem i nějakého dalšího obětavého (tavé) tatínka (tínky) na trenování !  Přihlaste se !!!

Trenují v tělocvičně i naši st. žáci  a to pod vedením hlav. trenéra Jardy Pavlíka i jeho pomocníky Jiřího Koláře a Daniela Vozky. Kluci dnes absolvovali v tělocvičně Gymnázia v Klatovech již třetí trenink (je tam každé pondělí od 18,00 do 19,00 hodin), trenink navíc budou mít naši st. žáci tuto neděli 18.12.2016 a to v hale ZŠ Čapkova od 16,30 do 18,00 hod. - sraz v hale v 16,15 hod. ! A doufáme, že dorazí i další kluci, kteří se ještě nezapojili.             V platnosti zůstává i následný pondělní trenink (19.12.) opět v Gymnáziu Klatovy od 18.00 hod., další pokyny získáte od trenéra.

    I našim žákům připomínám, že pro ně pořádáme v pátek 23.12.2016 v tělocvičně ZŠ v Mochtíně tradiční turnaj ve stolním tenisu amatérů "O Vánočního kapra" - více viz plakátek na našem webu vpravo červeně !
   

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit