Naše mladší a starší přípravka trenuje pod vedením hlavního trenéra Stanislava Bejvla již od začátku listopadu pravidelně 1x týdně v hale ZŠ Čapkova v Klatovech (každou středu od 15,45 do 17,00 hod.) a v tomto termínu bude pokračovat v přípravě až do konce března 2017. Mohou se zapojit i další kluci, rádi mezi naší omladinou přivítáme další zájemce o minifotbal a to ve věku od 5 do 9 let (mohou být i 4 letí). Zároveň ale potřebujeme k našim dětem i nějakého dalšího obětavého (tavé) tatínka (tínky) na trenování !  Přihlaste se !!!

Trenují v tělocvičně i naši st. žáci  a to pod vedením hlav. trenéra Jardy Pavlíka i jeho pomocníky Jiřího Koláře a Daniela Vozky. Kluci dnes absolvovali v tělocvičně Gymnázia v Klatovech již třetí trenink (je tam každé pondělí od 18,00 do 19,00 hodin), trenink navíc budou mít naši st. žáci tuto neděli 18.12.2016 a to v hale ZŠ Čapkova od 16,30 do 18,00 hod. - sraz v hale v 16,15 hod. ! A doufáme, že dorazí i další kluci, kteří se ještě nezapojili.             V platnosti zůstává i následný pondělní trenink (19.12.) opět v Gymnáziu Klatovy od 18.00 hod., další pokyny získáte od trenéra.

    I našim žákům připomínám, že pro ně pořádáme v pátek 23.12.2016 v tělocvičně ZŠ v Mochtíně tradiční turnaj ve stolním tenisu amatérů "O Vánočního kapra" - více viz plakátek na našem webu vpravo červeně !
   

Komentáře   

0 # Claudette 2017-04-24 05:15
I would like to use the chance of thanking you for the professional
suggestions I have usually enjoyed checking out
your site. We're looking forward to the particular commencement of
my university research and the overall groundwork would never have been complete without dropping by your
blog. If I may be of any assistance to others, I'd be glad to help
as a result of what I have discovered from here.

Also visit my page ... посетить страницу источник (elamed.info: http://elamed.info/)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat | Ohlásit správci
0 # Louanne 2018-01-08 04:03
Hi! This is my first comment here so I just wanted to give a
quick shout out and tell you I genuinely enjoy reading your blog posts.

Can you recommend any other blogs/websites/forums that cover the same to[censored]s?
Thanks!

Check out my web site - specadieta.com: http://specadieta.com/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat | Ohlásit správci

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit