V sobotu 26.11.2016 se v KD Hoštičky uskutečnila od 18,00 hodin řádná Valná hromada TJ Sokol Mochtín, která se nesla v duchu oslav 105.výročí založení TJ Sokol Mochtín a 45. výročí založení fotbalu v Mochtíně.

    Stanovený program VH byl dodržen, zakončena byla schváleným usnesením. Po oficielním programu (cca ve 20,00 hod.) následovala volná zábava, k tanci i poslechu  vyhrávala hudební skupina Diadem. Zpestřením byla bohatá tombola, do které přispěli především členové naší TJ a za to jim patří velké poděkování.

   Podrobnou informaci o průběhu Valné hromady najdete též na tomto našem webu vpravo v DOKUMENTECH a to v "Zápisu z VH" + tam budou uvedeny i některé další materiály, které byly na VH projednávány či schvalovány.

   Všem, kteří se Valné hromady TJ Sokol Mochtín 26.11.2016 v Hoštičkách zúčastnili patří naše poděkování.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit