Poslední zápas roku 2016 naši fotbalisté ve Kdyni v sobotu 19.11.2016 neodehráli. Hlavní rozhodčí Jakub Šlajs totiž neuznal hrací plochu místního hřiště za způsobilou a tak se utkání I.A třídy Kdyně - Mochtín odkládá o týden.

 Škoda, bylo solidní počasí i terén (oba týmy chtěly hrát), ale rozhodující slovo má vždy hlavní rozhodčí a ten byl proti. Zástupci obou klubů se na místě hned domluvili na náhradním termínu i hřišti, na kterém se tento duel odehraje. Bude to nakonec na umělce v Sušici příští sobotu 26.11. se začátkem ve 13,00 hodin. Pořadatelským klubem bude tentokráte Sokol Mochtín, tak je to napsáno a potvrzeno v zápise o utkání, který ještě podlehá schválení STK PKFS. Dohoda je ale potvrzena oběma oddíly a tak je na 100% jisté, že ji PKFS bude respektovat a ve středu 23.11. ji na své schůzi schválí.

Proto zvu již dnes všechny fanoušky So Mochtín (i širokou sportovní veřejnost) na tento duel :
.. SO 26.11.2016 od 13,00 hod. v Sušici - I.A třída mužů Sokol Mochtín - SK Kdyně 1920

      K tomuto zápasu budeme odjíždět auty od kabin z Mochtína v 11,30 hod. - nominace hráčů bude upřesněna na pátečním treninku (25.11.), který bude v Mochtíně začínat v 18,00 hodin.

TRENINK mužů bude tentokráte již jen v pátek 25.11.2016 od 18,00 hod. v Mochtíně

   Jen připomínám, že ve stejný den, tj. v sobotu 26.11.2016 se v KD Hoštičky uskuteční od 18,00 hodin Výroční VALNÁ HROMADA TJ Sokol Mochtín, na kterou kromě členů naší TJ Sokol Mochtín (žáci, dorost, dospělí) srdečně zveme i rodiče našich žáků, partnéry našich členek a členů i naše věrné fanoušky !
Buďte prosím dochvilní.   Po skončení následuje společné posezení, hudba, tanec, připravujeme i tombolu. Prosíme proto účastníky, aby s sebou vzali nějakou cenu (ny) do tomboly. 

Komentáře   

0 # June 2017-04-30 11:26
Pretty! This has been a really wonderful article.
Thank you for providing this info.

Here is my website - по этой ссылке (http://geschenkefuermaenner.info: http://geschenkefuermaenner.info)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat | Ohlásit správci
0 # Homer 2018-01-06 15:57
Hi mates, how is the whole thing, and what you wish for to say about this paragraph, in my view its in fact amazing in support of me.


Feel free to surf to my page :: specadieta.com: http://specadieta.com/
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat | Ohlásit správci

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit