Poslední zápas roku 2016 naši fotbalisté ve Kdyni v sobotu 19.11.2016 neodehráli. Hlavní rozhodčí Jakub Šlajs totiž neuznal hrací plochu místního hřiště za způsobilou a tak se utkání I.A třídy Kdyně - Mochtín odkládá o týden.

 Škoda, bylo solidní počasí i terén (oba týmy chtěly hrát), ale rozhodující slovo má vždy hlavní rozhodčí a ten byl proti. Zástupci obou klubů se na místě hned domluvili na náhradním termínu i hřišti, na kterém se tento duel odehraje. Bude to nakonec na umělce v Sušici příští sobotu 26.11. se začátkem ve 13,00 hodin. Pořadatelským klubem bude tentokráte Sokol Mochtín, tak je to napsáno a potvrzeno v zápise o utkání, který ještě podlehá schválení STK PKFS. Dohoda je ale potvrzena oběma oddíly a tak je na 100% jisté, že ji PKFS bude respektovat a ve středu 23.11. ji na své schůzi schválí.

Proto zvu již dnes všechny fanoušky So Mochtín (i širokou sportovní veřejnost) na tento duel :
.. SO 26.11.2016 od 13,00 hod. v Sušici - I.A třída mužů Sokol Mochtín - SK Kdyně 1920

      K tomuto zápasu budeme odjíždět auty od kabin z Mochtína v 11,30 hod. - nominace hráčů bude upřesněna na pátečním treninku (25.11.), který bude v Mochtíně začínat v 18,00 hodin.

TRENINK mužů bude tentokráte již jen v pátek 25.11.2016 od 18,00 hod. v Mochtíně

   Jen připomínám, že ve stejný den, tj. v sobotu 26.11.2016 se v KD Hoštičky uskuteční od 18,00 hodin Výroční VALNÁ HROMADA TJ Sokol Mochtín, na kterou kromě členů naší TJ Sokol Mochtín (žáci, dorost, dospělí) srdečně zveme i rodiče našich žáků, partnéry našich členek a členů i naše věrné fanoušky !
Buďte prosím dochvilní.   Po skončení následuje společné posezení, hudba, tanec, připravujeme i tombolu. Prosíme proto účastníky, aby s sebou vzali nějakou cenu (ny) do tomboly. 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit