Protože budeme na připravované Valné hromadě TJ Sokol Mochtín dne 26.11.2016 (v KD Hoštičky od 18,00 hod.) schvalovat též naše nově upravené Stanovy TJ Sokol Mochtín, "vyvěsili" jsme je na našich webových stránkách - vpravo v dukumentech pod názvem "Návrh STANOV SPOLKU" k připomínkování.

   Změny byly provedeny tak, aby STANOVY odpovídaly požadavkům Občanského zákoníku. To znamená, že bylo potřeba změnit (poopravit) název na Tělovýchovná jednota Sokol Mochtín z.s. (což znamená zapsaný spolek), nově je doplněno i sídlo spolku a to : Mochtín 113 (dříve to bylo bez čísla popisného).

  Prosím, případné připomínky, popř. doplňující text sdělte na moji e-mailovou adresu : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a to nejpozději do 24.11.2016. Předem děkuji

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit