V neděli 23.10.2016 odehrály tři naše týmy svůj další mistrovský zápas podzimu 2016, turnaj v Nýrsku navíc odehrála i naše starší přípravka se silnými soupeři.

Dramatický zápas se šťastným koncem odehráli doma muži "A" s M.Touškov. Na těžkém, podmáčeném a kluzkém terénu byl Mochtín v 1.poločase jasně lepším týmem, měl obrovské šance, ale proměnil v gol jen dvě a to bylo málo. Hosté ve druhém poločase přidali, málem se jim podařilo uhrát remisu !

Ve stejnou hodinu nastoupilo v Hrádku naše béčko mužů proti záloze Svatoboru. Odehrálo v 11 lidech velmi dobrý zápas, ale na body nakonec nedosáhlo.

Dopoledne v neděli si tři body vybojovali ve Strážově naši st. žáci, když dokázali porazit domácí Kovodružstvo 5:2. Škoda jen, že se tam zranili dva naši hráči Martin Janeček a Patrik Bauer.

.. OP st. žáků Kovodružstvo Strážov - Sokol Mochtín    2 : 5 (1:2). Náš tým s tímto soupeřem na úvod nového soutěžního ročníku doma smolně prohrál a tak šlo o povedenou odvetu. Bylo vidět, že se Mochtín pod vedením trenéra Jar. Pavlíka stále zlepšuje, přibývá úspěšné kombinace i přesnější zakončení. Do poločasu domácí ještě vzdorovali, ale ve druhé části hry byl Mochtín lepším týmem, vyhrál i v neúplné sestavě jistě. Střelecky vyšel tentokráte naprázno Sebastian Weber, ale místo něj se dařilo Láďovi Potužníkovi, který se trefil 4x, 1 gol přidal Lukáš Velek. Rozhodovala Kateřina Petrželková.

.. III.třída mužů Svatobor Hrádek "B" - Sokol Mochtín "B"  4 : 2 (1:0). Naše bečko odjelo k zápasu v 11 lidech, bez nemocných (Kloupar, Peleška, Kubala) a omluvených (Sukovatý, Bláha a další) a též bez svého "pomezáka", který je někdy klíčovým mužem zápasu. A to se v Hrádku potvrdilo. Naše béčko podalo proti domácí záloze dobrý výkon, včetně golmana Radka Müllera, který v nouzi musel po delší době opět zaskočit do brány. Svatobor šel do vedení ve 26.min., kdy po rohovém kopu zblíska zakončuje pod víko domácí útočník. Mochtín držel krok, snažil se, odměnou byla v 60.min. branka V.Bouzka, na kterou mu nahrával Jarda Pretzelmayer - 1:1. Jenomže, o dvě minuty později se domácí prokombinovali k dalšímu zakončení, zkušený Radek Holeček skoruje na 2:1. Naše záloha bojuje, ale .. v 70.min. inkasuje další gol a to ze dvoumetrového ofsajdu, který "pustil" domácí asistent ještě několikráte ! I přesto se v 72.min. odhodlal k velkému solu náš Jarda Pretzelmayer, ktrý ho navíc zakončil přesnou přízemní střelou k tyči, snižje na 3:2 ! Domácí se bojí o výsledek, nasazují do obrany čerstvé hráče (z "A" týmu), navíc v 78. min. jistí Radek Holeček vítězství svého týmu další brankou na 4:2. Tento stav se již nezměnil, 3 body zůstaly v Hrádku. Rozhodčí Zdeněk Říha, ŽK 2:2, sestava Mochtína : Müller Radek, Zajíc Mirek, Podráský Jiří, Pavlík Jaroslav, Strejc Stanislav, Dolejš Jiří st., Šot Ondřej, Troch Roman, Pretzelmayer Petr, Bouzek Václav, Pretzelmayer Jaroslav, branky : BOUZEK Václav, PRETZELMAYER Jaroslav - po 1

.. I.A třída mužů  Sokol Mochtín - Sokol Město Touškov    3 : 2 (2:0). Terén byl hodně kluzký a nebezpečný, přesto se hrálo na doraz o důležité tři body. Mochtín začal jak z partesu. Hned ze druhého rohového kopu skoruje již ve 2.minutě náš Jakub Bejvl, ke kterému prošel míč až na malé vápno - pohodlně ho uklidil do sítě - 1:0. O minutu později měli šanci i hosté, ale i náš golman vyráží míč na RK. Pak přišly opět šance Mochtína, který hýřil útočnou aktivitou. Golman hostí Korejčík však "zářil", držel své mužstvo nad vodou. Až v 16.min. byl bezmocný proti zakončení Jardy Cihláře, kterému do čisté šance naservíroval míč Jiří Čeleda - 2:0. Hosté byli také útočně naladění, ale zakončovali zřídka, vše vždy vyřešil náš golman Petr Rajtmajer. To na druhé straně se naši hráči předháněli v zahazování golových příležitostí. Obrana Touškova dolsova "hořela", kdyby nebylo skvělých zákroků hostujícího golmana, mohl Mochtín do poločasu vyhrávat klidně 6:0 ! Jenže, na kdyby se nehraje a ve druhém poločase to bylo úplně o něčem jiném. Hosté dostali o poločasové přestávce od svého trenéra "pořádnou čočku" (třásla se okna i stěny), odehráli dalších 45 minut s obrovským nasazením a málem dosáhli i na remisu. Hned v úvodu 2.poločasu měli ještě šance naši hráči. Pěkná střela Tomáše Dolejše končí těsně vedle pravé tyče, pak má šanci i jeho bráška Jiří ve 47.min., ale i jeho střelu z VPK hostující golman konečky prstů vytlačuje mimo nebezpečí. Naštěstí, v 52.min. vypichuje Zb. Smolík míč stoperovi hostů, jde sám na golmana. Ač stíhán obránci, své solo zakončuje golem - Mochtín vede 3:0 ! Jenže pouhou jednu minutu. Hosté se po rozehrání dostávají do útoku, jsou faulováni. Na centr z VPK si naskakuje R. Voith a hlavou snižuje na 3:1. Touškov vycítil šanci, bojuje, získává převahu. Mochtín má problém udržet míč, přestává se mu dařit. V 59.min. ztrácí míč náš J.Žiak, hosté jsou v čisté golovce, naštěstí ji neproměňují ! Další šanci mají i v 75.min., kdy z dobré pozice provádí VPK - naštěstí střílí těsně vedle. K naší smůle si navíc při jednom souboji poranil záda náš kapitán Jiří Dolejš, opouští svůj post stopera, kde dosud kraloval, přesunuje se do útoku a připravuje se k vystřídání. Tohoto momentu hosté dokonale využili ke vstřelení další, kontaktní branky na 3:2. To běžela 79.minuta a hlavou se trefuje Jakub Anděl, přibližuje svůj tým M.Touškov  k vytoužené remise. Zbytek minut bylo hodně dramatických. Hosté se snažili o vyrovnání, naši hráči o udržení těsného vítězství.Byla to dřina, některé hráče to hodně bolelo, ale vyplatilo se to - výhra a tři body zůstaly v Mochtíně ! Zápas odřídil pan Stanislav Sladký,  asistovali mu na čarách Pavel Šiška a Václav Duda, ŽK 2:2, 80 diváků. Čtvrtou výhrou na domácím hřišti se Mochtín vyhoupl již na 9.místo tabulky s 15 body a skorem 21:27, v dalších kolech ho ale čekají hodně silní soupeři. Sestava Mochtína : Rajtmajer Petr, Dolejš Tomáš, Žiak Jan, Novák Zdeněk, Dolejš Jiří (80. Švátora Petr), Šafránek Jan, Velek Tomáš, Smolík Zbyněk, Bejvl Jakub, Čeleda Jiří (66.Kul Yan), Cihlář Jaroslav, branky : BEJVL Jakub, CIHLÁŘ Jaroslav, SMOLÍK Zbyněk - po 1

TRENINKY v následujícím týdnu budou  :

ŽÁCI   -   ve čtvrtek od 18,00 hod. (mají prázdniny)

MUŽI   -  v úterý a pátek od 18,00 hod.

Ml. a st.přípravka   - dle pokynů svých trenérů

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit