Vytisknout
V dalším mistrovském kole získali 3 body naši žáci ve Švihově a st. přípravka doma s Měčínem. Bez bodů se vrátilo naše béčko mužů z Bezděkova, v kvalitním utkání naše áčko mužů uhrálo se Záhořím jen 1 bod.

..7.9.2008 - I.B třída mužů So Mochtín - So Záhoří  0 : 0. Naše áčko předvedlo v tomto utkání zatím svůj nejlepší výkon, i když trenér St.Skala musel v setavě hodně inprovizovat.Ke zraněnému P.Černému a Zd. Novákovi se přidali další marodi - Ji. Čeleda, R. Troch a Jos.Křivánek, který si zlomil ruku při nohejbalu ! Mochtín se pustil do soupeře s velkou vervou. Ten však pozorně bránil, čekal na nějaký slibný brejk. Ten mu nakonec nevyšel, ale bohužel ani naše mužstvo, přes výrazný tlah i šance nedalo gol. Blízko k němu měl mladíček Jakub Kejha i další mladík Luboš Kašpar, když jeho střelu vykopávali hostující obránci z brankové čáry. Záhoří so odvezlo z Mochtína 1 bod a má jich již 7, Mochtín zatím, bohužel, jen 2, ale za předvedenou hru se stydět nemusí. Rozhodoval TYC z Mýta, ŽK 3:6, ČK 0:1 (Jiránek), 70 diváků.Sestava : Rajtmajer, Jarabica, Šup, Podráský, Kašpar, Babka (Kubát),Mareš, Dolejš Ji.ml., Kejha, Švátora P., Břečka (Zoubek).

.. 6.9.08 - OP mužů TJ Bezděkov - So Mochtín B  5 : 1 (2:1). Po fatálních chybách našich hráčů se domácí lehce dopracovali k vysokému vítězství. Do 60.minuty to bylo vyrovnané, otevřené utkání. Pak ale neuznal rozh. J.Javorský Mochtínu regulérní gol (na pokyn domácího AR1). Místo 2:2 to bylo vzápětí 4:1, protože během 5 minut vyrobili naši hráči (P.Blumentritt a V.Špindler) minely, které Bezděkov tvrdě strestal goly. Naše mužstvo rezignovalo, další šance domácích musel likvidovat Pavel Blumentritt, ale pátému golu ve své brance (po rohu) nezabránil. Domácí vedou tabulku, ale výkonem nepřesvědčili. Naše mladé mužstvo, do kterého se po dlouhé době vrátili zkušení L.Kolárik a M.Růžek (a s T.Babkou patřili k nejlepším) si zápas prohrálo samo zbytečnými chybami. Rozhodoval Jos. Javorský, 50 diváků.Branky:  vlastní po centru L.Kolárika, Sestava : Blumentritt, Špindler, Růžek, P.Švátora (Petrů), Nováček, Staněk (Sysel), Nový, Šťastný (Voráč), Břečka (Zoubek), Babka, Kolárik L.

..6.9.08 OP žáků FC Švihov - So Mochtín  0 : 4 (0:2). Zápas průměrné úrovně rozhodl 3 goly náš Zbyněk Smolík, 1 přidal Tomáš Kuželík. Rozhodoval M.Bureš.

.. 6.9.08 OP st. přípravky So Mochtín - So Měčín  10 : 0 (4:0). Soupeř měl fyzicky slabší hráče a to se projevilo na výsledku. Branky : Pretzelmayer Jar. - 4, Truchlý Tom. - 2, po 1 J.Šafránek, M.Kapusta, P.Lorenc a V. Pretzelmayer. Rozhodčí K.Šot.

Mladší přípravka So Mochtín v dohrávce 1.kola (4.9.08) prohrála v Lubech  1 : 4 (3:0), když ve vyrovnaném putkání rozhodl domácího Malát, autor 3 branek. Branku Mochtína dal Pavel Černý. Rozhodčí Jos. Javorský.
Kategorie: TJ Sokol Mochtín
Zobrazeno: 1402