I v dalším kole, tentokráte na hřišti v Chlumčanech, zabodovali naši muži "A" naplno. Do tabulky I.A třídy si připsali další tři cenné body - blahopřejeme !

.. 18.9.2016 - I.A tř. mužů Keramika Chlumčany - Sokol Mochtín   3 : 4 (0:3) .

Domácí Keramika vyhrála suveréně I.B třídu, je staronovým účastníkem I.A třídy a před tímto duelem měla 5 bodů, což jí pasovalo do role favorita. Náš tým ale byl odhodlán neprodat svoji kůži lacino, chtěl znovu bodovat. A povedlo se mu to, i když to byla pěkná šichta a velké drama. Mochtínu i tentokráte vyšel výborně úvod utkání. Již v 7.minutě otevřel skore náš Tomáš Velek, který těžil z nebojácného průniku J.Žiaka a šikovného uvolnění od Zb.Smolíka - 0:1. Náš tým vedoucí branka "nakopla", byl při chuti, dařilo se mu. V 15. min. to bylo již 0:2 ! To byl faulován T.Babka, k VPK se postavil Jarda Cihlář, který svojí levačkou zakroutil míč přesně k tyči, domácí golman na něj nedosáhnul. O pouhé tři minuty později dal náš tým další gol, ale ten nebyl pro ofsajd uznán. Chlumčany pak přidaly, snažily se o vyrovnání, ale do šancí je naše obrana nepouštěla. Náš tým pozorně bránil, při každé vhodné příležitosti se pokusil o brejkovou akci. Jedna z nich se mu povedla ve 37.minutě, kdy po rychlém průniku přihrál do šance T.Babkovi Jarda Cihlář a ten se nemýlil - zvýšil na 0:3 pro Mochtín ! Domácí hráči to nevzdali, snažili se, kopali několik rohových kopů, ale kýženého golu se nedočkali. Naopak, ve 42. min. mohli znovu inkasovat. To se Mochtínu opět povedl rychlý brejk, z přečíslení a velké šance však gol nakonec nebyl. Minutu před přestávkou měli velkou příležitost na gol i domácí hráči, ale hlavičku k tyči vyráží náš golman na rohový kop. Po přestávce ale přišel velký obrat. Domácím pomohla laciná branka již ve 49.minutě, kterou vsítil po chybě našeho stopera P.Staňka domácí útočník Dušek, snížil na 1:3. Tlak Keramiky sílil, přicházely i její šance na gol. V 70.min. zachránilo Mochtín břevno, ale v 72.min. již naše obrana nepohlídala v dorážce střídajícího Nohavu a ten střílí kontaktní gol na 2:3 ! Vyrovnání měli domácí na dosah již v 80.min., ale v cestě jim stál náš "Kody", který střelu zblíska sráží, z brankové čáry pak míč do bezpečí odkopává Zdeněk Novák. Mochtín v této části hry již není schopen udržet míč na svých kopačkách, jen ho odkopává a to je málo. Domácí z toho těží, chtějí vyrovnat. A to se jim i podařilo. V 87.min. přichází faul ve vápně Zd. Nováka, domácí mají výhodu pokutového kopu. Ten proměňuje  Lukáš Tomášek, srovnává na 3:3, Keramika je na koni. Ne však dlouho. Mochtín bojuje, nechce se smířit s bodovou ztrátou. Již v nastaveném čase (rozhodčí nastavuje 4 minuty), je v 91.min v průniku před vápnem sražen Tomáš Babka, Mochtín bude mít výhodu VPK - poslední naděje. K němu se znovu postavil Jarda Cihlář, mazácky obstřelil zeď, umístěný míč domácí golman jen vyráží k našemu J.Bejvlovi, který ho posílá do sítě - zajšťuje Mochtínu znovu vedení na 4:3 ! Poslední tři minuty byly hektické, ale na výsledku se již nic nezměnilo, náš tým si z Chlumčan odváží všechny tři body ! Rozhodčí Petr Schwarz, AR Václav Duspiva a Antonín Liškutin, ŽK 1:5, 80 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš Petr, Jan Žiak, Jakub Bejvl, Pavel Staněk, Zdeněk Novák, Jiří Dolejš, Jiří Čeleda (90.Petr Švátora), Tomáš Velek (78. Strejc Stanislav), Babka Tomáš, Cihlář Jaroslav,  Smolík Zbyněk (53. Šafránek Jan), branky : VELEK Tomáš, CIHLÁŘ Jaroslav, BABKA Tomáš, BEJVL Jakub - po 1

TRENINKY mužů budou tento týden v úterý a pátek od 18,00 hod.

Ve STŘEDU 21.9. 2016 zajíždí naši st. žáci k mistráku do Plánice, kde utkání bude začínat v 17,00 hod.

Proto st. žákům úterní trenink v Mochtíně odpadá, další trenink pak budou mít žáci v pátek 23.9. od 17,00 hod.

Treninky ml. a st. přípravek zůstávají v platnosti

Poděkování patří V.Markovi, trenéru mladší přípravky, který již (jako první) odevzdal seznam hráčů a vybrané příspěvky za II.pololetí 2016 !
Přidat komentář