První podzimní vítězství si na své konto připsali naši žáci.Ve Švihově zvítězili kluci 4:0 a na rozdíl od minulého zápasu v Janovicích se jim střelecky dařilo.Čistým hatrickem se blýskl Zbyněk Smolík.Pochvalu za předvedený výkon zaslouží celé mužstvo.Příjemně překvali zvláště naši nejmladší,konkrétně Jan Žiak a Ondra Kuchař.Zejméma druhý jmenovaný dělal svým důrazem a bojovností obraně domácích velké problémy.Stín na utkání zanechává zranění Tomáše Musílka v úvodu zápasu zaviněné pravděpodobně nedostatečným rozcvičením.Doufám,že to nebude nic vážného a přeji Tomášovi brzké uzdravení.Zároveň chci znovu apelovat na nutnost kvalitního rozcvičení nejen před zápasem,ale i před tréninkem,nebo jakoukoliv sportovní činností.

Sestava Mochtín:Beneš-Musílek(Žiak J.),Rubáš,Potužník,Kuželík-Voldán,Žiak M.,Vítovec,Smolík-Matoušek,Hadáček

Střídali:Bejvl,Zajíc,Hájek,Kuchař