Naši fotbalisté-muži mají za sebou další část herní přípravy. Jak v sobotu v Nýrsku (na turnaji v malé kopané), tak i v neděli 31.7.2016 v přípravném utkání v Chanovicích byli úspěšní.

..30.7.2016 - Nýrsko - memoriál P.Zborníka - turnaj v malé kopané. Zúčastnilo se 10 družstev, naši fotbalisté, hrající pod názvem "Vejce" neprohráli ani jeden krát, obhájili loňské prvenství, domů si přivezli krásný pohár. Cenu pro nejlepšího hráče turnaje si navíc odvezl náš Zbyněk Smolík.

    Sestava vítězného týmu : Pavlík Jar. ml., J.Žiak, J.Bejvl, Ji.Čeleda, Zb.Smolík, P.Kubala, L.Kolárik, P.Staněk, P.Němec, Ji.Flodr, Jar. Pavlík st.

..31.7.2016 - Chanovice - přípravný zápas Haas Chanovice - Sokol Mochtín   0:3 (0:0). Před zápasem hostě pršelo, ale při zápase naštěstí ne. Přesto se na podmáčeném terénu hrál pohledný fotbal. V 1.poločase byl nejblíže golu náš Jarda Cihlář, který trefil břevno domácí branky a také Jiří Čeleda, jehož dělovka jen těsně minula cíl. Rozhodnutí přinesl úvod druhého poločasu. Ve 48.min. otevřel skore přesnou hlavičkou náš Jakub Bejvl (centr Ji.Čeledy z VPK), na 2:0 pro Mochtín zvyšuje T.Babka v 53.min. po centru Zb. Smolíka a na konečných 3:0 pro Mochtín zvyšuje v 58.min. Zb. Smolík, kterému golovou přihrávkou asistoval J.Bejvl.  Pár šancí měli i domácí, ale Mochtín daleko více a větší, ale ty již naši hráči neproměnili. Především příležitosti Zd. Pláničky volaly po dalších golech. Rozhodčí J.Rožánek, sestava Mochtína : Pe. Rajtmajer, Ji.Čeleda, Pa. Staněk, Jak.Bejvl, Jar. Cihlář, Zd. Novák, J.Žiak, Ji.Podráský, Tom. Babka, Zb. Smolík, Ji. Dolejš, (střídali hokejově) Zd. Plánička, Pe. Švátora, branky : BEJVL Jakub, BABKA Tomáš, SMOLÍK Zbyněk - po 1.

                                         -x-x-x-x-x-

POZOR !  Plánovaný přípravný zápas mužů ve středu 3.8.2016 v Lubech se  r u š í  - nehraje se . Místo něj ale bude v Mochtíně  t r e n i n k  !!!

Takže ... TRENINKY budou v Mochtíně tento týden v úterý, středu a pátek od 18,00 hodin. Očekávám zapojení se i dalších hráčů, především "B" týmu a dorostenců !!! Děkuji

                                           -x-x-x-x-x-

Připomínám odloženou dokopnou mužů "B" a dorostenců, která proběhne v Chlístově u ohniště na zahradě Jardy Pavlíka v pátek 5.8.2016 od 20,30 hod.

Přípravné zápasy na so a ne (6. a 7.8.) v Mochtíně zůstávají v platnosti

.. v so 6.8. od 17,00 hod. So Mochtín "B" - So Pocinovice

.. v ne 7.8. od 17,00 hod. So Mochtín - SK Klatovy "B"

Přidat komentář