V sobotu 23.7.2016 se muži So Mochtín zúčastnili v Dešenicích tradičního fotbalového turnaje, memoriálu Karla Poláka. Akce byla dobře organizačně zajištěna, náš tým nakonec obsadil 2.příčku za vítězným, pořádajícím týmem Startem Dešenice.

     O vítězi prakticky rozhodl již úvodní zápas našeho týmu, ve kterém Dešenice porazily Mochtín těsně 2:1, ale více ze hry i více brankových příležitostí měli naši fotbalisté. Bohužel, sportovní štěstí v zakončení chybělo (hlavně tři velké šance Zb. Smolíka volaly po golech), porážka nakonec odsunula Mochtín na 2.místo. V dalších duelech pak měli naši fotbalisté již jasně navrch, vyhráli je s přehledem.

      Konečné pořadí turnaje :  1. Start Dešenice, 2. Sokol Mochtín, 3. Kožmach team, 4. SG Okula     Nýrsko, cenu pro nejlepšího střelce turnaje získal náš Jaroslav Pretzelmayer, autor 8 branek.

Sestava Mochtína : J.Hadáček (V.Kubalík), M.Zajíc (P.Peleška), P.-Staněk, J.Žiak, J.Pavlík, V.Bouzek, P.Kubala, Ji.Podráský, Ji.Čeleda, Zb.Smolík, Jar. Pretzelmayer, Ji.Peleška

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit