V posledním kole sezony 2015/2016 se z vysoké výhry radovali naši ml. žáci, kteří doma "rozdrtili" "B" tým SK Klatovy 6:1 ! Bez bodů se naopak v sobotu 18.6.2016 vrátili naši muži "B", kteří hráli v Žihobcích. Prohráli tam 1:2.

.. 17.6.2016 - OP ml. žáků Sokol Mochtín - SK Klatovy 1898   6:1 (4:0). Na podmáčeném terénu naši kluci předvedli kvalitní, kolektivní výkon s výbornou koncovkou. Hatrickem se prezentoval náš Daniel Plajt, rozhodoval Jakub Rubáš. Branky Mochtína :  Plajt Daniel - 3, Kolář Václav, Rajtmajer Lukáš, Höfler David Josef - po 1

.. 18.6. - III.třída mužů  - TJ Žihobce - Sokol Mochtín "B"    2 : 1  (1:1). Náš "B" tým odjel k poslednímu zápasu sezony jen s 11 hráči, podal snaživý výkon, ale chybělo zakončení. Mochtín sice vedl od 12.min. brankou J.Rašeka, který zakroutil centr s rohového kopu přímo do domácí branky, ale o dvě minuty později to bylo již 1:1. To rozhodčí Petličarovský odpískal penaltový faul - nefaul - vymyšlenou penaltu proměnil domácí kapitán V.Staněk. Stejný hráč pak těžil v 50.min. ze zaváhání naší obrany a poslal Žihobce do vedení 2:1. Náš tým se pak snažil o vyrovnání, koncovka však chyběla. Domácí dobře bránili, hráli jen na brejky, 3x z nich mohli skorovat, ale náš golman Petr Kodeš se překonat nenechal. Rozhodčí Ivan Petličarovský, ŽK 1:1, 15 diváků. Sestava Mochtína : Petr Kodeš, Jaroslav Pavlík, Jiří Podráský, Jiří Peleška, Mirek Zajíc, Lubomír Kašpar, Roman Troch, Petr Peleška, Stanislav Strejc, Josef Rašek, Jaroslav Pretzelmayer, branka : RAŠEK Josef - 1

V NEDĚLI 19.6.2016

se hraje v Mochtíně od 17,00 hod. utkání I.A třídy mužů Sokol Mochtín - SK Kdyně 1920

.. na poslední mistrák sezony 2015/2016 srdečně zveme všechny naše příznivce !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit