Další květnový víkend přinese bohatý fotbalový program.

K veledůležitému duelu jede naše áčko mužů a to do Rakové. Tento nováček I.A třídy, stejně jako Sokol Mochtín, usiluje o záchranu v této soutěži. Nějaký ten bodík by se našemu týmu z Rakové hodil - budeme držet palce !  Ve stejný den (v sobotu od 17,00 hod.) se náš "B" tým mužů utká doma v pouťovém programu s FK Budětice ! Hosté mají nakročeno k postupu do Okresního přeboru, jsou favority. Náš tým ale má soupeři co oplácet, i zde budeme držet palce. V neděli dopoledne se pak naši dorostenci pokusí získat všechny tři body s kvalitním soupeřem - s FK Horažďovice. 

Ostatní naše mládežnické týmy zajíždí k turnajům a zápasům na hřiště svých soupeřů.

SOBOTA 21.5.2016

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - FK Budětice 2012. Sraz v 16,00 hod., účast je potřeba maximální, abychom se pokusili kvalitnímu soupeři oplatit porážku z podzimu 2015 na hřišti v Rabí ! Případné omluvy (jen z vážných důvodů !) obratem na - 605357370 - K.Šot, abychom mohli včas zajistit náhradu ! Děkuji.

od 17,00 hod. v Rakové - I.A třída mužů TJ Sokol Raková - Sokol Mochtín . K zápasu se jede auty, společný odjezd z Mochtína je ve 14,50 hod., z Klatov od pošty v 15,00 hod.. Jedná se o hodně důležitý zápas pro oba týmy a tak věříme, že naši fotbalisté ani tentokráte nevyjdou s prázdnou a nějaký ten důležitý bod přivezou !

NEDĚLE 22.5.2016

.. od 10,00 hod. v Chanovicích - OP mladších žáků Haas Chanovice - Sokol Mochtín.  Utkání se mělo hrát již v sobotu, ale domácí kluci jedou na hasičskou soutěž, tak jsme jim vyhověli a hrát se bude v neděli dopoledne.

.. od 10,00 hod. v Pačejově - turnaj mladších přípravek za účasti družstev So Pačejov, Start Luby B a Sokol Mochtín.

.. od 10,00 hod. v Mochtíně  - KS dorostu Sokol Mochtín - FK Horažďovice. Naši kluci budou oslabeni, ale pokusí se zápas okresního derby zvládnout a pojistit si třetí místo v tabulce !

PONDĚLÍ 23.5.2016

.. od 17,00 hod. v Lubech - turnaj starších přípravek za účasti družstev : Luby "A", Nýrsko, Sokol Mochtín a SK Klatovy 1898 "A".

                  Srdečně zveme na uvedené zápasy všechny naše příznivce !!!

Jen připomínám, že o tomto víkendu 21. - 22.5.2016 je v Mochtíně    p o u ť   !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit