15j kosutka mochtin1V dalším květnovém víkendu se doma v Mochtíně představí na svém dalším domácím turnaji naši nejmenší fotbalisté - mladší přípravka, dorost, který hostí Mrákov a také muži "B", které budou muset bojovat s "rozjetým" Sokolem Chudenice.   Na hřiště svých soupeřů jedou bojovat naši mladší žáci (již ve čtvrtek 5.5. ) do Dlouhé Vsi, starší přípravka (na turnaj) do Kolince a též naši "oslabení" muži "A", kteří se pokusí překvapit v Křimicích.

ČTVRTEK 5.5.2016

.. v Dl.Vsi od 17,30 hod. - OP mladších žáků Tatran Dlouhá Ves - Sokol Mochtín

PÁTEK 6.5.2016

.. v Mochtíně od 16,20 hod. - 44. Mochtínský přespolní běh. Přihlášky (prezentace) na místě u kabin od 15,15 - do 16,15 hod. - startují všechny kategorie od 4 let až po veterány ! Přijďte si zaběhat, popř. podívat se - budete vítáni.

SOBOTA 7.5.2016

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - TURNAJ MlADŠÍCH PŘÍPRAVEK, za účasti družstev : Sokol Mochtín, FK Horažďovice "A" a SK Kovodružstvo Strážov

.. od 17,00 hod. v Křimicích - I.A třída mužů - TJ Sokol Křimice - Sokol Mochtín. Jede se auty, společný odjezd z Mochtína v 15,05 hod., z Klatov od pošty v 15,15 hod. - nominace po pátečním treninku, který v Mochtíně začíná v 18,00 hod.

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - III. třída mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Chudenice.  Několik hráčů je dlouhodobě nemocných (skolily je příušnice !) + zraněných a tak účast těch ostatních "zdravých" je maximálně potřebná ! Případné omluvy obratem na - 605357370 - děkuji.

NEDĚLE 8.5.2016

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - KS dorostu Sokol Mochtín - Sokol Mrákov. S kvalitním soupeřem budou chtít naši mladíci uspět, aby si udrželi pěknou pozici v tabulce.

.. od 10,00 hod. v Kolinci - TURNAJ starších přípravek za účasti : So Kolinec, Sokol Mochtín, FK Nepomuk a Start Luby "A"

   ..na uvedené zápasy a akce srdečně zveme všechny naše příznivce !!!
Přidat komentář