Nepříznivé počasí (sníh, déšť, chladno) provází v této době fotbalovou přípravu všech mužstev, která se připravují na mistrovské jaro 2016. Pro naše fotbalisty ale máme zajištěnou herní přípravu na hřišti s umělým povrchem, takže plánované zápasy budou o víkendu  5. a 6.března odehrány a to nakonec jen na umělce v Sušici, když zápas dorostu v Blatné se So Kasejovice byl zrušen. 

V sobotu 5.3.2016

od 15,00 hod. na umělce v Sušici budou hrát muži "A" So Mochtín s týmem z Německa. Nominaci hráčů určí trenér Ji.Toman na pátečním treninku (4.3.), který v Mochtíně začíná v 18,00 hod. (vezměte si na něj obuv na běhání, na umělku i na přírodní terén - k použití, kde počasí dovolí). Společný odjezd na utkání v sobotu do Sušice bude z Mochtína od hřiště ve 13,30 hod., pro naše áčko to bude prakticky poslední herní příprava - generálka na 1.mistrovský zápas jara 2016 v I.A třídě, kterou absolvuje Mochtín v Žihli 12.3.2016.

V neděli 6.3.2016

od 11,30 hod. na umělce v Sušici bude hrát náš společný tým dorostenců + mužů"B" Sokola Mochtín s muži SK BOLEŠINY.  Nominaci určí trenér Jar. Pavlík na pátečním treninku (4.3.), který v tělocvičně ZŠ Čapkova v Klatovech začíná ve 20,00 hod. - ti, kteří ho nestihnou budou TR J.Pavlíka kontaktovat na pevné tel. lince 371/020903, popř. se dostaví přímo na sraz k odjezdu do Sušice. Ten bude v neděli do 9,55 hod. v Mochtíně u kabin, odkud bude následovat v 10,00 h. společný odjezd auty.

                Přeji hodně úspěchů a jen připomínám úhradu členských příspěvků těm, kteří je ještě neuhradili !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit