Zimní přípravné období je již ve své druhé polovině, mistrovské fotbalové jaro 2016 je přede dveřmi. Dnem 28. února byl ukončen termín pro podání hlášenek na změny termínů jednotlivých zápasů od našich soupeřů v jednotlivých kategoriích a tak Vám můžeme již dnes předložit rozlosování mistrovského jara 2016 pro všechny naše týmy.  Rozlosování bude zveřejněno i na tomto našem webu (červeně vpravo), v průběhu jara v něm však může dojít k menším změnám, ale ne k zásadním.

"A" muži So Mochtín , hrající I.A třídu, zahájí své jarní učinkování nejdříve, protože v této druhé nejvyšší krajské soutěži Plzeňského kraje hraje 16 mužstev ! K prvnímu utkání o jarní mistrovské body nastoupí Mochtín v sobotu 12.3.2016 od 14,30 hod. v Žihli proti místnímu Slavoji. Hrát se bude na hřišti s umělým povrchem, se kterým má náš tým dobré zkušenosti ze zimního turnaje v Sušici. Doma se pak naše áčko představí v neděli 20.3. od 15,00 hod. proti Sokolu Černice, pak bude hrát 27.3. okresní derby v Horažďovicích, atd. - viz rozlosování, které bude pro fanoušky též k dispozici ve "Fotbalce" na hřišti v Mochtíně.

"B" muži So Mochtín zahájí své mistrovské jaro 2016 o 14 dní později. Hned na úvod se představí fanouškům doma v Mochtíně v neděli 27.3. od 15,00 hod. proti kvalitnímu ARBU Velhartice. Pak v sobotu 2.4. pojedou do Plánice, v neděli 10.4. pak doma přivítají vedoucí tým tabulky III.třídy Start Dešenice - atd., viz rozlosování

Dorostenci So Mochtín hrají Krajskou soutěž, sk.A a hned v úvodním utkání v sobotu 26.3. od 10,00 hod. přivítají doma v Mochtíně nepříjemného soupeře Sokol Nezamyslice, kterému mají z podzimu 2015 co oplácet. V sobotu 2.4. budou zajíždět do Postřekova, kde odehrají od 10,00 hod. zápas s Chodovem, pak doma v so 9.4. doma přivítají FK Staňkov, atd. - viz rozlosování.

Mladší žáci So Mochtín mají hrací den pátek a v pátek 15.4.2016 doma od 17,00 hod. budou hrát svůj 1.jarní mistrák s TJ Volenice. K dalšímu mistrálu Okresního přeboru pak náš tým bude zajíždět v pondělí 25.4. do Sušice, pak v pá 29.4. doma přivítají Luby "B", atd. - viz rozlosování.

Starší přípravka So Mochtín bude hrát poprvé v mistrovském zahajovacím jarním turnaji v Horažďovicích, který je plánován na víkend 16. - 17.4.2016 (přesný termín bude ještě upřesněn), hned druhý turnaj se bude hrát v Mochtíně a to dle našeho návrhu v neděli 24.4.2016 od 14,00 hod. za účasti týmů : Mochtín, Nepomuk, Sušice A a Luby A.  Druhý turnaj v Mochtíně pak proběhne v NE 29.5.2016 od 13,30 hod. za účasti týmů : Mochtín, Sušice A, Klatovy A a Horažďovice.

Mladší přípravka So Mochtín zahájí svoji mistrovskou sezonu - jaro 2016 v Hrádku u Sušice o víkendu 16. - 17.4.2016 (přesný termín bude ještě upřesněn), pak pojede na turnaj do Sušice, doma v Mochtíně uspořádáme turnaj této kategorie v neděli 1.května od 10,00 hod. za účasti družstev : Mochtín, Horažďovice A, Klatovy B a Hrádek, další turnaj v Mochtíně uspořádáme v sobotu 7.5. od 10,00 hod. za účasti družstev : Mochtín, Horažďovice A, Strážov.

Jen ještě připomínám, že v pátek 6.5.2016 pořádá naše TJ Sokol Mochtín již 44. ročník Mochtínského přespolního běhu  !  Přihlášky a prezentace závodníků bude ve sport. areálu v Mochtíně (u kabin) v den konání závodu od 15,15 do 16,15 hod., závody začnou v 16,30 hodin.

Startují všechny kategorie od dětí (od 4 roků) až po veterány . délky tratí jsou přiměřené k věku.

Předpokládáme maximální účast našich členů - účastníci obdrží pamětní diplom, ti nejlepší pak medaile a věcné ceny ! Běh je vhodný pro běžce amatéry i vyspělejší, závod je součástí celoroční soutěže běžců mimo dráhu (jen dospělí) okr. Klatovy - Husqvarna Cup 2016

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit