Vytisknout
Naši muži + někteří dorostenci absolvovali v Sušici společné zimní soustředění a to od čtvrtka 25.2. do nedělního dopoledne 28.2.2016. Přálo počasí, treninkové podmínky byly ideální, nakonec se odehrálo i plánované sobotní utkání na místní umělce, i když ne s FK Nepomuk, ale s kvalitním soupeřem z Německa, který byl v Sušici též na soustředění.

FK Nepomuk musel též v sobotu 27.2. odehrát II.kolo Poháru PKFS (a byl úspěšný, když porazil Svéradice hladce 5:0 !) a další tým složený  z "B" družstva mužů a dorostenců, který by s Mochtínem odehrál plánovaný zápas V.kola zimního turnaje v Sušici o  konečné 2. - 4.místo, již dohromady nedal - omluvil se z účasti !!! A možná to bylo lepší, tým z Německa byl hodně kvalitní, byla to dobrá příprava.

.. přípravné utk. na UMT v Sušici Sokol Mochtín - JF 63 SCHLÖSSER  3 : 2 (2:0). Hosté v prvním poločase postavili své dorostence, kteří byli hodně běhaví, důrazní v soubojích, měli i šance. Tři jim naštěstí chytil náš golman P.Rajtmajer, své mužstvo podržel. Pak se na druhé straně přímo z rohu golově prosadil náš Jarda Cihlář, do poločasu zvýšil na 2:0 pěknou střelou Zb. Toman. Po přestávce hosté nasadili do hry své áčko mužů, kterému se podařilo srovnat stav na 2:2. Z výhry se ale nakonec přece jen radoval Mochtín, když vítěznou branku vsítil střídající Jos. Rašek. Škoda jen, že se nám zranil útočník Ji.Čeleda.

TRENINKY mužů budou v dalším týdnu :

.. v pondělí 29.2. - od 17,30 - 19,00 hod. - tělocvična v ZŠ Čapkova v Klatovech

.. ve středu 2.3. - od 18,00 hod. - treninkové hřiště v Mochtíně

.. v pátek 4.3. - od 18,00 hod. - treninkové hřiště v Mochtíně

    ... srdečně budou vítáni na treninku i dorostenci a muži "B" !!!!!

HERNÍ PŘÍPRAVA - generálka mužů "A"

Poslední přípravné utkání před mistrovským jarem 2016 se uskuteční v sobotu 5.3.2016 od 15,00 hod. opět na umělce v Sušici. Soupeřem bude opět celek z Německa (název doplníme), nominace a pokyn k odjezdu bude vydán na pátečním treninku !

Přípravný zápas by měli o víkendu 5. - 6.3.2016 odhehrát i naši dorostenci a to proti Sokolu Kasejovice, účastníkovi KS, sk. B. . Stále ale není rozhodnuto kde a kdy - upřesním okamžitě, jak to budu vědět. Sledujte tento náš web !
Kategorie: TJ Sokol Mochtín
Zobrazeno: 756