Na tradičním turnaji, který pořádá náš oddíl obsadil B tým překvapivě, ale zaslouženě 3. místo.

Kvalitně obsazený turnaj probíhal pod záštitou Mikroregionu Střední Pošumaví a MAS Pošumaví.

Osm družstev bylo rozděleno do dvou skupin. Po bojích v těchto skupinách následovalo semifinále a kvalifikační utkání a nakonec se hrálo o umístění.

 Skupina A: 1.Mochtín A -9 bodů 6:1,2. Mrákov 4 b. 3:3, 3. Stod 4 b. 3:3, 4. Katovice0 b. 0:5

Při rovnosti bodů, skóre i vzájemných zápasů rozhodovaly o pořadí na druhém a třetím místě pokutové kopy.Ty lépe zvládl Mrákov a vyhrál 3:2.

Skupina B: 1. Petřín-9 b. 8:1, 2. Mochtín B- 6 b. 5:3, 3. Tlučná- 3 b. 2:4, Staňkov 0 b. 2:9

Utkání odřídil Roman Bína, kterému pomáhal Jaroslav Pavlík.

Jako vždy pořadatelé nezapomněli odměnit i nejlepší jednotlivce.

 

1 9:00-9:10 Mochtín A   Katovice 2:0 B: Pretzelmayer Viliam,
                Strejc Stanislav
2 9:12-9:22 Petřín Plzeň   Mochtín B 2:0 B:Pejřimovský Tomáš,Kalaš
                Karel  
3 9:24-9:34 Stod   Mrákov 2:0 B:Koča Filip,Michálek Pavel
             
4 9:36-9:46 Tlučná   Staňkov 2:0 B:Sušír Michal 2x
             
5 9:48-9:58 Katovice   Mrákov 0:1  
                B: Vondraš Pavel
6 10:00-10:10 Mochtín B   Staňkov 4:1 B:Šafránek Jan,Rašek Jos.2x,
               Šot Ondřej-Graber Mikuláš
7 10:12-10:22 Mochtín A   Stod 2:0 B:Velek Tomáš,Strejc
                Stanislav
8 10:24-10:34 Petřín Plzeň   Tlučná 3:0 B:Štefl Matěj 2x,Šimáně
                   Zdeněk
9 10:36-10:46 Stod   Katovice 2:0 B: Kaše Václav, Ulč Anrel
             
10 10:48-10:58 Tlučná   Mochtín B 0:1  
                B:Pavlík Kryštof
11 11:00-11:10 Mrákov   Mochtín A 1:2 B:Smazal Milan-Pretzelmayer
                   Jaroslav 2x
12 11:12-11:22 Staňkov   Petřín Plzeň 1:3 B:Graber Mikuláš - Šimáně
              Zdeněk,Kalaš Karel,Štefl Matěj
semifinále AA 11:24-11:34 Mochtín A   Mochtín B 3:0 B:Pretzelmayer Jaroslav 2x
                   Pretzelmayer Viliam
semifinále BB 11:36-11:46 Petřín   Mrákov 2:1 B:Kohout Adam,Kalaš Karel
                - Bakuš Karel
Kvalifikace C 11:48-11:58 Stod   Staňkov 0:1  
                B:Bozděch David
Kvalifikace D 12:00-12:10 Tlučná   Katovice 1:0 B:Feitulík Jakub
             
o 7.-8. místo 12:12-12:22 Stod   Katovice 0:0  Penalty  2:3
             
o 5.-6. místo 12:24-12:34 Tlučná   Staňkov 0:1 B: Bozděch David
             
o 3.-4. místo 12:36-12:46 Mochtín B   Mrákov 0:0 Penalty 3:2
             
Finále 12:48:12:58 Mochtín A   Petřín 1:0 B: Pretzelmayer Viliam
             
Konečné umístění:
1. TJ Sokol Mochtín A    
2. SK Petřín Plzeň      
3. TJ Sokol Mochtín B    
4. TJ Sokol Mrákov      
5. FK Staňkov        
6. T.J. Tlučná        
7. SK Otava Katovice    
8. TJ Slavoj Stod        
             
Ocenění jednotlivců:
             
Nejlepší střelec Pretzelmayer Jaroslav- 4 branky Mochtín A
             
Nejlepší brankář Hubka Matěj - Petřín  
             
Nejlepší obránce Vondraš Pavel - Mrákov  
             
Nejlepší útočník Šafránek Jan- Mochtín B  
             
Nejlepší hráč Hrubý Dominik - Katovice
Přidat komentář