Tradičního rozloučení se starým rokem se zúčastnilo 9 týmů.

Nejprve se bojovalo ve třech kvalifikačních skupinách a podle umístění pak byly mužstva rozdělena do finálových skupin.

Skupina A: Vejce-Křeč 1:1(Jaroslav Cihlář-Jan Šafránek ml.)

                Vejce-Mladé pušky 0:0

                Křeč-Mladé pušky 1:4 (Kamil Rajtmajer- Karel Tománek 3x,Břečka Petr

Skupina B: Mokrý banditi-Umývárna Had 1:0 (Filip Vacovský)

                Mokrý banditi- Y 0:2 (Zdeněk Plánička 2x)

                Y-Umývá Had 2:0 (Zdeněk Plánička 2x)

Skupina C: Nuly- Kapři na útěku 0:1 (Jiří Procházka)

                Nuly-X 1:0 (Kotáb)

                Kapři na útěku- X 0:0

Skupina o 7-9.místo:

                Křeč-Umývárna Had 0:2 (Jiří Peleška 2x)

                Křeč-X 0:4 (Jakub Šťastný 2x,Radim Koura,Filip Sýkora)

                Umývárna Had-X 1:3 (Jiří Peleška-Jiří Nový 2x, Petr Sysel)

Skupina o 4-6.místo:

                Vejce-Mokrý banditi 0:4 (Kryštof Pavlík,Filip Vacovský,Zbyněk Smolík,Jan Žiak)

                Vejce- Nuly 2:1 (Josef Kotlan,Jakub Bejvl-Jiří Dolejš)

                Nuly-Mokrý banditi 3:2 (Jiří Dolejš,Zbyněk Toman 2x-Ivo György,Kryštof Pavlík)

Skupina o 1-3. místo:

                Mladé pušky-Y 1:0 (Karel Tománek)

                Mladé pušky-Kapři na útěku 1:0 (Petr Břečka)

                Kapři na útěku- Y 1:0 (Jiří Čeleda)

Konečné pořadí: 1.Mladé pušky (Bejvl Milan. Břečka Petr, Hanák Jaroslav, Jiříček Libor, Koželih Luboš, Smaha Zdeněk, Toman Martin, Tománek Karel),

                        2. Kapři na útěku (Čeleda Jiří, Flodr Jiří, Frous Michal, Janda Martin, Lužný Jakub, Procházka Jiří, Sláma Radek)

                        3. Y ( Babka Ondřej, Babka Tomáš, Novák Zdeněk, Plánička Zdeněk, Špindler Viktor)

                        4.  Mokrý banditi ( György Ivo, Juraši Josef, Lysek Jakub, Pavlík Kryštof, Smolík Zbyněk, Vacovský Filip, Žiak Jan)

                        5. Nuly (Dolejš Jiří, Kašpar V., Kotáb J. , Mráz K., Toman Zbyněk)

                        6. Vejce ( Bejvl Jakub, Cihlář Jaroslav, Kotlan Daniel, Kotlan Josef, Madera Radovan, Pavlík Jaroslav, Troch Roman)

                        7. X ( Koura Radim, Nový Jiří, Sýkora Filip, Sysel Marek, Sysel Petr, Šťastný Jakub, Voráč Jan)

                        8. Umývárna Had (Hadáček Jakub, Harmady Pavel, Peleška Jiří, Strejc Stanislav, Velek Tomáš)

                        9. PS Křeč (Kubalík Petr, Rajtmajer Kamil, Šafrének Jan, Šafránek Jan ml., Šup Ondřej, Vejskal Stanislav.

Při závěrečném vyhlášení byli oceněni nejlepší sportovci TJ Sokol Mochtín za rok 2015.

Jejich seznam přineseme později
Přidat komentář