Pro naše dorostence přinášíme potřebné informace..

a) poslední letošní trenink v tělocvičně Gymnázia Klatovy se bude konat v úterý 22.prosince 2015, ale již od 18,00 hodin !!! Účast by měla být maximální, vyřiďte tuto změnu i Vašim kamarádům - spoluhráčům, protože se je potřeba  domluvit na věcech souvisejících s plánovanými turnaji, které proběhnou v následujících dnech :

STŘ 23.12.2015 - tělocvična ZŠ v Mochtíně - turnaj ve stolním tenisu amatérů "O Vánočního kapra" -                                                                                               dorost a muži od 15,00 hodin !

NE 27.12.2015 - tělocvična ZŠ Čapkova v Klatovech - Rozlučkový turnaj v halové kopané dorostu a mužů s rokem 2015. Určen členům TJ So Mochtín a jejich kamarádům - přesnější podmínky v předešlém článku na našem webu - přihlášky na místě v 8,30 hod. !

NE 10.1.2016 - tělocvična ZŠ Čapkova v Klatovech - Dorostenecký turnaj v halové kopané, který bude začínat v 9,00 hod. (presentace družstev na místě v 8,30 hod.), pořádá náš FO. Mochtín bude stavět dvě družstva, dále přijede Petřín Plzeň, Slavoj Stod, So Mrákov, TJ Tlučná, SK Katovice a FK Staňkov. Naši kluci budou obhajovat prvenství z minulého ročníku.

b) připomínám těmto našim dorostencům, že ještě nemají uhrazen členský příspěvek za II.pol. 2015 : Řeřicha, Hadáček, Illetško, Fürbacher, Rašek -  úhradu prověďte obratem na úterním treninku, nebo nejpozději na rozlučkové halovce 27.12.2015 !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit