V rámci zimní přípravy na náročné mistrovské jaro 2016, která by měla začít již v pondělí 4.ledna 2016 zahajovacím treninkem v tělocvičně ZŠ Čapkova v Klatovech + v týdnu vždy dva treninky k tomu venku,

se v Sušici uskuteční v termínu 25. - 28. února 2016 i zimní soustředění našich fotbalistů mužů !

Počítáme na něm se 100% účastí "A" týmu mužů, ale budeme rádi, když se ho zúčastní i další hráči např. z "B" týmu, či dorostenci !!!

Příspěvek každého účastníka bude 1200,- Kč, přihlásit se  je zapotřebí nejlépe obratem a to u Jaroslava Cihláře mob. - 724587601, nejpozději však do 27.12.2015 (při rozlučkové halovce s rokem 2015 v Klatovech v těl. ZŠ Čapkova), aby pak Jarda mohl zajistit potřebné ubytovací kapacity a pod.

Jen připomínám, že v tomto týdnu 22. - 28.2.2016 budou na okrese Klatovy probíhat "Jarní prázdniny", takže studenti by měli mít volno !

Na soustředění by se do Sušice odjíždělo z Mochtína od kabin ve čtvrtek 25.2. již v 8,00 hod., již dopoledne by byl 1.trenink, v poledne oběd, odpoledne 2.trenink, zakončení dne večeří a tak by se pokračovalo až do neděle 28.2.2016, kdy by soustředění bylo ukončeno po snídani s odjezdem domů. Předpokládáme, že by v sobotu 27.2. odehrálo naše mužstvo poslední zápas na umělé trávě v Sušici místního Zimního turnaje, na který jsme opět přihlášeni a který by měl  začít již koncem ledna úvodním utkáním. Vše ještě upřesníme.

Spát se bude v ubytovně TJ Sušice přímo na stadiónu, stravování bude v restauraci cca 100 m od ubytovny.  Neváhejte a co nejdříve se přihlašte !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit