V sobotu 9. a v neděli 10.8.2008 odehrála družstva mužů A i B další přípravné zápasy. I přes problémy s dostatkem hráčů oba naše celky své přípravné zápasy vyhrály.

..muži B přátelsky- 9.8.2008 So Mochtín B - TJ Sušice  2 : 0 (1:0). Oba celky odehrály tuto přípravu v neúplných sestavách. Hrál se fotbal průměrné úrovně, střelecky se však více dařilo našim hráčům. Ve 44.minutě šikovně uvolnil Kubalu L.Kašpar a ten otevřel skore. Po přestávce mělo naše mužstvo více ze hry, výhru pojistil z penalty (za ruku v p.území) trenér Jan Kolárik v 86.minutě.  Rozhodoval s přehledem P.Švátora. Sestava : Šot K., Jarabica, Kubeš, Staněk, Dolejš Ji.st, Kašpar, Sysel, Voráč, Nováček, Javorský, Vondřička, střídali : Kolárik J., Pavlík J. , branky : Kubala Petr, Kolárik Jan (z p.k.)  -  po 1.

Pro Petra Kubalu to byl poslední zápas na podzim 2008 za Mochtín - odjíždí do   Irska   za prací. Přejeme mu hodně zdaru !

.. muži A přátelsky - 10.8.2008 So Kasejovice - So Mochtín  0 : 2 (0:1). I k tomuto utkání odjížděl Mochtín s minimálním počtem hráčů. Ve 20.minutě se navíc zranil kapitán Petr Černý, nahradil ho narychlo povolaný JI. Dolejš starší (52 roků) a právě tento hráč s výbornou treninkovou i zápasovou docházkou se v závěrz zápasu zapsal do brankové listiny!Skore nejdříve otevřel dělovkou z levé strany Jarda Mareš (25.min.), který navíc ve 35.minutě nastřelil břevno domácí branky. I po přestávce se bylo na co koukat. Hrál se otevřený, útočný fotbal, šance byly na obou stranách. Mochtín podržel brankář P. Rajtmajer, domácí golman kapituloval až v 80.minutě, kdy zmatku domácí obrany využil Jiří Dolejš starší - 0:2.  Sestava Mochtína : Rajtmajer, Dolejš Ji.ml., Zoubek, Troch, Švátora P., Mareš, Křivánel, Černý (Dolejš Ji.st.), Pavlík, Kejha, Podráský. Branky : Mareš Jarda, Dolejš Jiří st. - po 1.