V prvním říjnovém víkendu 2015 se v Mochtíně bude v sobotu 3.10. konat od 14,00 hodin turnaj starších přípravek, na který, kromě Mochtína, přijedou ještě další tři týmy a tak se bude na co dívat !

Již v pátek 2.10. si zahrají doma o mistrovské body naši ml. žáci s Chanovicemi, v neděli 4.10. pak čeká na naše áčko další bývalý účastník Krajského přeboru - Sokol Křimice !

Naopak , ven za svými soupeři pojede v sobotu dopoledne náš dorost (do Mrákova), "B" muži pak ve stejný den, ale odpoledne, pak nastoupí v Chudenicích proti místnímu Sokolu.

Pozvánka na mistrovský fotbal

PÁTEK 2.10.2015

.. od 16,30 hod. v Mochtíně - OP ml. žáků Sokol Mochtín - Haas Chanovice

SOBOTA 3.10.2015

.. od 10,00 hod. v Mrákově - KS dorostu Sokol Mrákov - Sokol Mochtín. Pokyny k nominaci a dopravě vydává trenér Jar. Pavlík

.. od 14,00 hod. v Mochtíně - TURNAJ st. přípravek za účasti družstev : Sokol Mochtín, FK Nepomuk, FK Svéradice a Start Luby "B".

.. od 16,00 hod. v Chudenicích - III.třída mužů Sokol Chudenice - Sokol Mochtín "B". Náš tým nastoupí proti nováčkovi této soutěže opět s řadou dorostenců v sestavě, ale ti již budou mít v nohou zápas v Mrákově. Proto apeluji na všechny dospěláky, hráče "B" týmu, aby na zápas dorazili v maximálním počtu ! Kdo nebude moci, včas to známí (do pátku na tel. 605 357370 - K.Šot), kdy již musíme připravovat zápis o utkání v elektronické podobě !!! K zápasu se jede auty, spol. odjezd z Mochtína bude ve 14,30 hod., z Klatov od pošty pak ve 14,40 hod. Drezy: Pretzelmayer Jar., K.Šot

NEDĚLE 4.10.2015

.. od 16,00 hod. v Mochtíně - I.A třída mužů Sokol Mochtín - Sokol Křimice. K dalšímu těžkému utkání této soutěže se bude "dělat" nominace po pátečním treninku, který začíná v 18,00 hod. v Mochtíně. Sraz nominovaných, včetně vedení, bude v den konání zápasu nejpozději do 15,00 hod.

Na uvedené zápasy zveme všechny naše příznivce, přijďte povzbudit a podpořit Mochtínské fotbalisty v bojích o mistrovské body !!!

PŘIPOMÍNÁM ukončení výběru členských příspěvků za II.pololetí roku 2015 a předání vybraných peněz a seznamů dle vydaných pokynů  !  Děkuji

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit