Série porážek s Košutkou pokračuje. Mochtín ani v neděli 13.9.2015 s tímto soupeřem neuspěl, prohrál v Plzni o tři branky a to i přes to, že soupeř nebyl lepší. Jen uměl vytěžit z vytvořených příležitostí branky, Mochtín naopak šance zahazoval a to rozhodlo.

.. I.A třída mužů - Košutka Plzeň - Sokol Mochtín  4:1 (2:0). Mochtín začal v Plzni dobře, byl aktivní, plných 20.minut patřilo jemu, ale do zakončení se nedostával. Domácí pozornmě bránili, do protiútoků chodili ojediněle, ale jejich zakončení bylo nebezpečnější. Postupem času golových příležitostí na obou stranách přibývalo. Ve 32.min. měl velkou šanci náš Zb. Smolík, ale z výhodné pozice trefil jen tyč domácí branky - škoda, protože o tři minuty později kopali domácí VPK a šli z něj do vedení ! Z 18 m přesně kolem zdi překvapil našeho golmana P.Kodeše přízemní střelou domácíTomáš Forejt - 1:0. Ve 38.min. byl na druhé straně náš Zd. Plánička, ale golman Košutky D.Frýdl ho vychytal. Ve 39. min. zahrávali domácí rohový kop a z něj z malého vápna hlavičkuje do sítě špatně obsazený Milan Primas - 2:0. Dva goly ze standartních situací domácím psychicky hodně pomohly, našim fotbalistům právě naopak. Přesto bojovali, chtěli nepříznivý stav změnit. Již ve 40.min. měl velkou šanci skorovat náš kapitán Ji.Dolejš, ale jeho střelu z otočky ze 4 m mu domácí golman chytá (!), škoda, mohl to být kontaktní gol do šatny. Naši fotbalisté zahájili II.poločas výborně. Již ve 46.min. Zd.Plánička v pádu posílá hlavou míč do golové šance před branku domácích, ale adresáta nenašla. O minutu později, po rohovém kopu Mochtína, golman Košutky míč vyboxoval k J.Cihlářovi, ten centrem nachází Pa. Staňka, ale jeho pěkná halvička končí na břevně domácí branky ! Od 49. do 51.min. kope Mochtín volný přímý kop a tři rohy, ale opět bez golového efektu. V 53. min. naopak Ji. Dolejš chybně rozehrál míč ve středu hřiště, domácí útočník jde do samostatného nájezdu na našeho golmana, ale naštěstí, střílí vedle branky. O pouhé dvě minuty později se dostal do průniku naopak náš Jiří Dolejš, střílí branku, ale ta mu není uznána pro údajný ofsajd ! V 57. min. střílí nebezpečně z úhlu domácí útočník - Kodeš chytá. V 58.min. je v dalším průniku do vápna Ji. Dolejš, je faulován, rozhodčí ale faul nepíská, hraje se dál. Mochtín tlačí, chce se golově prosadit. Obrovská šance přichází v 59.minutě, kdy je Zd. Plánička v průniku do vápna faulován dom. brankařem, rozhodčí nařizuje pokutový kop, ten však Jar. Cihlář neproměnil, golman Košutky mu jeho střelu vyráží  na roh, ale ani z toho nezapřšelo ! V 61.min. se ale již Mochtín radoval. Tomáš Babka se proháčkoval houštinou obránců Košutky, přešel i přes golmana a skoruje - snižuje na 2:1. Naši fotbalisté pokračují v náporu. Již v 62.min. kope Mochtín VPK, ale domácí střelu blokují, do otevřené obrany Mochtína podnikají smrtící brejk, ale naštěstí ho zakončují  střelou přímo do našeho golmana ! Nebezpečný byl i domácí rohový kop v 68.minutě, ale ten naše obrana se štěstím odvrací. V 72.min. se ale již domácí znovu radovali. Po ztrátě míče se do dalšího rychlého průniku z levé strany dostává pohodlně k naší brance rychlonohý Jan Pekník, pohrál si s našimi obránci i brankářem a zyvšuje na 3:1 pro Košutku. Mochtín i za tohoto stavu bojuje, tlačí se před branku domácích fotbalistů, má i několik pěkných akcí se zakončením, které však golem nekončí. Naopak, v poslední 90.minutě se po chybném odhlavičkování našich beků dostává k míči Martin Trnka a malé nedorozumění trestá nekompromisně dalším golem, upravuje na konečných 4:1. Byla to lekce z produktivity, i přes vysokou porážku však herně Mochtín v Plzni nezklamal.

Rozhodčí Tomáš Doksanský - Václav Duda, Tereza Hessová, DS Pavel Rauch, ŽK 2:2, 100 diváků. Sestava Mochtína : Kodeš Pe., Flodr Ji., Cihlář Jar., Staněk Pa., Čeleda Ji. (38. Dolejš Tom.), Babka T., Toman Zb., Dolejš Ji., Šťastný J. (80. Zahálka Pa.), Plánička Zd., Smolík Zb. - branky : BABKA Tomáš - 1.

TRENINKY dorostu i mužů  budou tentokráte shodně v úterý a pátek od 18,00 hodin !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit