Závěr fotbalových soutěží se blíží, o nastávajícím víkendu je na pořadu již předposlední kolo.  A půjde v něm o hodně ! Naše áčko mužů bojuje o 2.místo v I.B třídě, které zaručuje účast v baráži o I.A třídu, dorostenci So Mochtín vedou tabulku KS, ale v Hradešicích je čeká hodně těžký soupeř. Stejně tak těžký soupeř čeká v Sušici na naše béčko mužů, které naopak bojuje o záchranu v OP.

Další zkušenosti jedou sbírat na hřiště svých soupeřů i naši nejmladší fotbalisté. Ml.přípravka jede do Janovic, ml. žáci pak v neděli do Žichovic. I jim budeme držet palce.

SOBOTA 6.6.2015

.. od 10,00 hod. v Janovicích - Okresní finále mladších přípravek za účasti družstev : Du Janovice, Sk Klatovy, Start Luby, SKP Okula Nýrsko, Svat. Hrádek, FK Horažďovice a Sokol Mochtín

.. od 17,00 hod. v Mochtíně  - I.B třída mužů Sokol Mochtín - Tatran Dlouhá Ves. Sraz hráčů i vedení do 16,00 hod., nominace bude provedena po pátečním treninku, který začíná v 18,00 hod. v Mochtíně.

NEDĚLE 7.6.2015

.. od 10,00 hod. v Hradešicích - KS dorostu Sokol Hradešice - Sokol Mochtín. Nominaci a pokyny k dopravě vydává trenér Jaroslav Pavlík.

.. od 10,30 hod. v Žichovicích - OP ml. žáků TJ Žichovice - Sokol Mochtín. Pokyny k dopravě a nominaci vydává trenér Kamil Rajtmajer

.. od 17,00 hod. v Sušici - OP mužů TJ Sušice "B" - Sokol Mochtín "B". Společný odjezd auty z Mochtína od hřiště v 15,30 hod., nominace po pátečním treninku, doladění v sobotu po zápase áčka mužů. Kdo z hráčů se nemůže utkání zúčastnit, včas to se zdůvodněním oznámí !!! Děkuji

      Srdečně zveme na uvedené zápasy všechny naše příznivce !!!
Přidat komentář