V dalším mistrovském fotbalovém kole se v Mochtíně představí v neděli 10. května 2015 Starý Smolivec a to v utkání I.B třídy mužů proti našemu Áčku mužů ! 

Všechny ostatní týmy Sokola Mochtín zajíždí na hřiště svých soupeřů. Mladší žáci již v pátek 8.5. do Dlouhé Vsi, v sobotu pak ml. přípravka hraje v Sušici (turnaj),dorost ve Stodě a "B" muži jedou do Bolešin.

SOBOTA 9.5.2015

.. od 10,00 hod. v Sušici TURNAJ ml. přípravek, za účasti týmů : Sušice A, MOCHTÍN, Klatovy A a Luby A. Pokyny k dopravě + nominaci vydává TR Jar. Mareš

.. od 13,30 hod. KS dorostu Slavoj Stod - Sokol Mochtín. Pokyny k dopravě + nominaci určí trenér J.Pavlík. TRENINK je ve čtvrtek 7.5. od 18,00 hod. v Mochtíně

.. od 17,00 hod. OP mužů SK Bolešiny - Sokol Mochtín "B". K zápasu jedeme auty, spol. odj. z Klatov od pošty v 15,50 hod., kluci z Mochtína od kabin též v 15,50 hod. - drezy musí vzít Bláža, popř. domluvit někoho jiného. Kdo se nemůže tohoto důležitého utkání o záchranu zúčastnit, dá to včas vědět, aby mohla být zajištěna náhrada !!!  Děkuji . Připomínám, že trenink je již ve čtvrtek 7.5. od 18,00 hod. v Mochtíně !

NEDĚLE 10.5.2015

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - I.B třída mužů, sk.B - Sokol Mochtín - Sokol Starý Smolivec. Utkání s nepříjemným soupeřem, který sice v letošním ročníku zatím zaostává za výsledky z minulých let, ale v minulém kole doma porazil Dlouhou Ves 2:1 a přerušil její dlouhou vítěznou sérii ! Sraz hráčů i vedení v 16,00 hod., nominace bude provedena na čtvrtečním treninku, který začíná v 18,00 hod. TR Ji. Tomanem. Kdo se nebude moci treninku a popř. zápasu zúčastnit, dá včas předem vědět, aby mohla být zajištěna náhrada !

                  Na uvedené zápasy zveme srdečně všechny naše příznivce !!!

Přidat komentář