V neděli 15.3.2015 měli na pořadu své zápasy naši dorostenci a muži "A". Dorostenci hráli mistrák v Blovicích, kde podlehli kvalitnímu soupeři 0:2, muži "A" pak v Sušici na umělce dolaďovali sestavu před mistrovským jarem 2015 se Svatoborem Hrádek, nad kterým nakonec vyhráli 4:1. Zároveň tím získali 3.místo v konečném pořadí zimního turnaje TJ Sušice.

..KS dorostu - Sokol Blovice - Sokol Mochtín  2:0 (0:0).

Náš dorost hraje na jaře 2015 tři mistráky v řadě na hřištích svých soupeřů. Minule vyhráli dle očekávání v Mrákově, nyní hráli s hodně silným soupeřem v Blovicích a další sobotu 21.3. je čeká další přední tým tabulky - Sušice !  K zápasu odjel Mochtín do Blovic bez "áčkařů" J.Bejvla a J.Žiaka, ale citelně chyběl i Šveňha (autoškola) a Vilda Pretzelmayer (po zranění), přesto tam odjel tým Mochtína bojovat o co nejlepší výsledek. Blovice již na podzim 2014 patřily k nejlepším týmům 16 členné tabulky KS, v Mochtíně prohrály jen 0:1 a svoji kvalitu potvrdily i nyní. Úvodní velkou šanci na gol sice měli naši hráči (konkrétně David Burian), ale neproměnil ji. V prvním poločase naši kluci se soupeřem ještě stíhali, ale ve druhém byli domácí fotbalisté lepším týmem. Přehrávali naše mužstvo především ve středu hřiště, dostávali se do šancí. Ty sice likvidoval bezchybným výkonem náš golman Hadáček, proti střelám v 62 a 70.minutě však byl bezmocný. A protože naši kluci žádným golem na tento stav neodpověděli, odjeli s porážkou 0:2. Rozhodčí Ji.Petržílka

.. turnajový zápas mužů na UMT v Sušici  - Svatobor Hrádek - Sokol Mochtín "A"  1:4 (1:2). V utkání o 3.místo v zimním turnaji se od 1. do poslední minuty hrál na sušické umělce docela kvalitní a zároveň i pohledný fotbal. Pro oba celky to byla generálka před mistrovským jarem. Hrádek patří ke špičce okresního přeboru, náš tým by chtěl na jaře úspěšně absolvovat zápasy v I.B třídě. Mochtín začal hodně aktivně a již v 5.minutě mohl skorovat po přesně zahraném rohovém kopu J.Cihlářem. V 10.min. byli v šanci naopak hosté, ale náš golman včasným vyběhnutím vše vařešil. V 11. min. se golově prosadil náš Jar. Cihlář, ale rozhodčí nakonec gol odvolal pro údajný ofsajd. Ve 20.min. se za dlouhým výkopem brankaře Hrádku V.Ryby rozběhnul rychlonohý útočník Svatoboru, vyhrál běžecký souboj s našimi stopery a trefil se k tyči - 1:0. Mochtín zákonitě přidal, chtěl vyrovnat. To se mu podařilo po pěkné akci ve 33.min., kdy  T.Babka nezadržitelně prošel středem dom. obrany, přihrál Ji.Dolejšovi a ten se nemýlil - 1:1. Stejně rychlou a přesnou útočnou akci předvedli naši hráči ještě o sedm minut později, po které vedli již 2:1. Autorem golu byl Jiří Čeleda, do šance ho přesnou přihrávkou vyslal Tom. Dolejš. Mochtín kontroloval hru i ve II.poločase, hrál opravdu dobře, kvalitně však hrál i Hrádek. Na 3:1 pro Mochtín pak dorážkou v 73.min. zvyšovla náš Jar. Cihlář, o dvě minuty později se po rohovém kopu zapsal do listiny střelců i Jakub Bejvl, Mochtín vedl již 4:1. V závěru utkání se nám (bohužel) zranil Jiří Čeleda a tak Mochtín dohrával v deseti (Ji.Flodr měl utrženou podrážku u kopačky - nemohl již nastoupit), stav se již ale neměnil, i když měl Svatobor v 85.min. velkou golovku. Střela z levé strany však minula Rajtmajerovu branku. Rozhodčí Bala z Nezamyslic, hráno bez karet za chladného, ale poměrně příjemného počasí. Sestava Mochtína : Rajtmajer, Dolejš T., Bejvl, Žiak J., Švátora P., Šťastný, Flodr (72. Staněk), Babka, Cihlář, Dolejš Ji., Čeleda, branky : DOLEJŠ Jiří, ČELEDA Jiří, CIHLÁŘ Jaroslav, BEJVL Jakub

TRENINKY dorostu budou tento týden již jen venku v Mochtíně a to ve středu a pátek od 17,00 hodin !

TRENINKY mužů budou též v Mochtíně a to v úterý a pátek od 18,00 hodin ! Na úterním treninku rádi přivítáme i dorostence, kteří mají zájem přijít. Očekáváme ale hlavně i hráče z "B" týmu, protože na ně (stejně jako na áčko) čeká již 1.jarní mistrák !!!

 

Zápasový program našich celků na víkend:

..sobota 21.3. 2015 - od 14,00 hod. v Sušici - KS dorostu TJ Sušice - So Mochtín,

                               - od 15,00 hod. v Měčíně -I.B tř. mužů So Měčín - So Mochtín

.. neděle 22.3.2015 - od 10,00 hod. v Mochtíně - OP mužů So Mochtín "B" - SK Klatovy "B"

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit