Příprava našich fotbalistů na mistrovské JARO 2015 pokračuje.

ÁČKO mužů So Mochtín bude hrát v sobotu 28.2.2015 od 18,30 hodin opět na umělce v Sušici a to s domácím týmem TJ Sušice "B". Jedná se o druhý zápas turnaje, na který se náš tým přihlásil. Domácí v úvodním utkání turnaje remisovali se So Měcholupy  0:0, možná se na náš vzájemný duel posílí a tak lze očekávat kvalitní utkání při umělém osvětlení. Odjíždět budeme k zápasu auty a to v 17,05 hod. z Mochtína, nominace hráčů bude provedena v pátek 27.2.2015 při treninku, který v Mochtíně začíná v 18,00 hodin. Obuv na travnatý povrch i na umělku s sebou !

Dorostenci So Mochtín hrají již příští sobotu 7.3. první jarní mistrovský zápas Krajské soutěže v Mrákově (od 10,00 hod.) a tak přípravný zápas mužů So Neznašovy - dorost So Mochtín, který se odehraje v neděli 1.3. od 14,30 hod. v Neznašovech, bude pro ně generálkou ! Dorostenecký tým ale sužuje velká marodka a tak budou do mužstva nominováni i hráči "B" týmu mužů, kteří se v pátek 27.2. dostaví na trenink v Mochtíně (začíná v 18,00 hod.) a potvrdí svoji účast na utkání. K zápasu se do Neznašov pojede auty, pokyny vydá TR Jar. Pavlík. Odjezd z Mochtína bude pravděpodobně ve 13,30 hod., stejně tak jako z Klatov od Lídlu. Bude upřesněno.

Připomínám některým opozdilcům nutnost úhrady členských příspěvků na 1.pol.2015 !!!! Muži platí 600,- Kč, dorostenci 450,- Kč. Předejte uvedené částky svým vedoucím mužstev, nebo trenérům na treninku, popř. na zápasech ! Děkuji
Přidat komentář