Poslední sportovní akci roku 2014 jsme uspořádali v sobotu 27.12.2014 ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech. Byla to tradiční halová kopaná dorostu a mužů určená členům TJ Sokol Mochtín a jejich kamarádům.

      Prezentovalo se na ní osm týmů, takže musel být zvolen systém každý s každým ve dvou čtyřčlenných skupinách a pak zápasy o konečné pořadí. Celý turnaj měl hladký průběh i pěknou sportovní úroveň. Kuriozitou bylo, že všechny zápasy o konečné umístění skončily remisou a tak se vždy musely kopat pokutové kopy, které jsou vždy loterií.

Celkové prvenství a putovní pohár TJ Sokol Mochtín si nakonec vybojoval tým KAPŘI NA ÚTĚKU v čele s jeho kapitánem Jiřím Flodrem mladším. Jeho spoluhráči byli převážně odchovanci SK Klatovy, mezi nimi např. i Hrdlička, hráč Viktorky Plzeň, který nyní stabilně hraje na hostování v Domažlicích.

Výsledky

sk."A" - Nuly - Dorostenci 3:0 (Kotáb,Dolejš Ji., Dolejš T.), Mochtín - Kapři 0:1 (Hrdlička), Dorostenci - Kapři 0:6 (Hrdlička 3, Procházka 2, Brož), Nuly - Mochtín 1:1 (Dolejš Ji. - Bejvl J.), Mochtín - Dorostenci 1:2 (Rubáš - Strejc, Rašek), Kapři - Nuly 0:0,

sk"B" - Zbytek světa - Koska 0:0, Vejce - Křeč 2:0 (Pavlík J., Potužník), Koska - Křeč 1:0 (Šťastný), Zbytek světa - Vejce 0:2 (Šít, Staněk), Vejce - Koska 0:1 (Voráč), Křeč - Zbytek světa 1:0 (Švátora P.)

1.semifinále:  Kapři - Vejce 1:0 (Brož),

2.semifinále : Koska - Nuly 2:2 (Voráč,Čipera - Kotáb, Dolejš Ji.), na p.kopy 4:3

o 7.-8.místo : Mochtín - Zbytek světa 0:0, na p.kopy 2:3

o 5.-6.místo : Dorostenci - PS Křeč 0:0, na p.kopy 0:1

o 3.-4.místo : Vejce - Nuly 0:0, na p.kopy 2:3

FINÁLE : Koska - Kapři 1:1 (Čipera - Procházka), na p.kopy 5:6

Konečné pořadí turnaje :

1. Kapři na útěku (Flodr ml.,Sláma,Lužný,Brož,Hrdlička, Procházka, Smolík)

2. Koska ve skluzu (Riška, Špindler, Šťastný, Plánička, Voráč, Čipera, Sysel P.)

3. Nuly (Dolejš Ji., Kotál, Kašpar V., Dolejš T., Mráz)

4. Vejce (Pavlík J., Potužník, Müller, Bejvl St., Šmolc, Pavlík K., Staněk, Jarabica)

5. PS Křeč Mochtín (Bauer M., Šafránek J.st., Šup O., Čeleda, Kubalík P., Vejskal, Švátora P., Šafránek J. ml.)

6. Dorostenci (Zajíc M., Velek T., Lorenc P., Rašek, Strejc, Nebeský, Peleška Ji., Kapusta M., Šít)

7. Zbytek světa (Cihlář J.ml., Hromada, Toman Ji., Toman Pa., Toman Pe., Toman Zb.)

8. Mochtín (Rubáš, Kašpar L., Bejvl J., Žiak J., Matoušek, Kubala, Kardoš Pa.)

Součástí závěrečného vyhlášení výsledků turnaje a předání pohárů vítěznému týmu, bylo také vyhlášení a ocenění nejlepších sportovců a trenérů TJ Sokol Mochtín za rok 2014.

Nej.sportovcem So Mochtín byl vyhlášen ing. Jiří DOLEJŠ, kapitán a opora "A" týmu mužů,

Objevem roku 2014 byl vyhlášen 18 letý Jakub BEJVL, opora dorostu a zároveň celý podzim i opora zadních řad "A" týmu mužů

Nej.dorostencem byl vyhlášen Jan ŽIAK, opora dorostenců a také "B" i "A" týmu mužů

Nej. žákem byl vyhlášen Ladislav POTUŽNÍK, opora a nej. střelec ml. žáků

Nej. hráčem st. přípravky byl vyhlášen Lukáš RAJTMAJER, velký bojovník a též opora ml. žáků

Nej. trenéry roku 2014 byli vyhlášeni Jaroslav PAVLÍK a Stanislav BEJVL, kteří se svými svěřenci - dorostenci So Mochtín vyhráli Krajskou soutěž, ročník 2013/2014 a obhájili tím prvenství z loňského ročníku. Navíc vedou 16 člennou tabulku KS i po podzimu 2014 !

Zároveň bylo poděkováno za zásluhy o rozvoj fotbalu v Mochtíně Jaroslavu PAVLÍKOVI s blahopřáním k jeho životnímu jubileu 50 let, které oslavil na Štědrý den 24.12.2014 !!! Převzal pamětní diplom, dárkový balíček a pamětní kopačku s věnováním a od všech přítomných sklidil velký potlesk !

TOUTO AKCÍ jsme se rozloučili s rokem 2014, který nebyl vůbec špatný. Děkuji všem, kteří se podíleli na dobré reperezentaci TJ Sokol Mochtín i naší obce, přeji Vám pohodový rok 2015, pevné zdraví a hodně radosti a úspěchů v soukromém i sportovním životě !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit