Od tohoto víkendu 12.-13.4.2014 vstupují do bojů o mistrovské body také všechny naše mládežnické týmy.  Doma v Mochtíně bude hrát mladší přípravka (turnaj), dorostenci a muži "B", ven zajíždí naši mladší i starší žáci a také muži "A", které čeká zápas I.A třídy ve Spáleném Poříčí. Program je to bohatý, přijďte se podívat !

SOBOTA 12.4.2014

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - turnaj mladších přípravek - za účasti družstev So Mochtín, FK Horažďovice B, SK Klatovy C a SK Bolešiny.

.. od 10,00 hod. v Pačejově - OP ml.žáků Sokol Pačejov - Sokol Mochtín

.. od 16,30 hod. ve Sp.Poříčí - I.A třída mužů Sokol Sp.Poříčí - Sokol Mochtín. K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína bude ve 14,30, z Klatov od pošty ve 14,40 hod. Nominace : bude zde doplněna po čtvrtečním treninku. Zde je : Rajtmajer, Plánička, Cihlář, Šťastný, Schejbal, Smolík, Staněk, Žiak M. a J., Zahradník, Burian, Reitmaier, Jarabica, Švátora ?, Babka ? -

NEDĚLE 13.4.2014

.. od 10,00 hod. v Mochtíně  - KS dorostu Sokol Mochtín - Sokol Blovice

.. od 10,00 hod. v Měčíně - OP st.žáků Sokol Měčín - Sokol Mochtín

.. od 16,30 hod. v Mochtíně - III.třída mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Hartmanice

přijďte se podívat, přijďte podpořit naše fotbalisty !!!