V sobotu 10.11.2012 budou naši žáci - florbalisté obhajovat v Chrástu u Rokycan 1.místo v krajském finále v malém florbalu odborů Sport pro všechny Plzeňského kraje !

Přihlásil jsem 1 tým So Mochtín, který čítá max. 8 hráčů, musel jsem poslat do Plzně na KASPV ke kontrole již i soupisku. Změna je však v soupisce možná, konečnou nominaci stanovím na přípravném treninku, který se uskuteční v pátek 9.11.2012 od 16,00 do 17,00 hod. v malé tělocvičně Masarykovy ZŠ v Klatovech. Sraz v hale je od 15,45 do 15,55 hod. - já (K.Šot) mohu autem svézt z Mochtína od hřiště (a zpět) maximálně 4 hráče předem nahlášené ! Budeme odjíždět v 15,35 hod. - ostatní si musí zajistit dopravu sami !

Florbalové hole + sport. oblečení a čistou obuv do haly s sebou (pár holí budu mít navíc pro případ potřeby v zásobě), na pátečním treninku bych rád přivítal všechny níže uvedené hráče, kteří jsou v širší nominaci na sobotní finále v Chrástu ! Z nich po treninku určím konečnou nominaci. Ta se bude odvíjet od toho, kolik budeme mít k dispozici aut !

Zatím máme k dispozici auto pí. Holubové, do kterého se vejde 6 hráčů + vedoucí mužstva a řidič. Oslovil jsem další rodiče, ale zatím nikdo z oslovených (Lorenc, Velek, Kapusta, Tomanová, Vil. Pretzelmayer) jet nemohou. Najde-li se někdo z rodičů do pátku 9.11., který by mohl s autem jet (a dal mi to obratem na vědomí), tak by při 2.autu jelo plných 8 hráčů 1 týmu. V případě, že byc se přihlásili 2 rodiče s autem, tak bych dodatečně ještě přihlásil i 2.tým Mochtína a mohli bychom tam jet celkem s 12 hráči pro dva týmy ! Prosím, pozeptejte se rodičů, zda by s Vámi mohli autem do Chrástu v sobotu 10.11. jet a dejte mi to obratem vědět ! Úhrada kilometrovného bude na místě v Chrástu 3,- Kč za 1 km, takže alespoň nějaká fin. pomoc obětavcům.

V nominaci širšího kádru jsou tito hráči a hráčka : David Burian, Michal Holub, Matěj Kapusta, Pavel Lorenc, Viliam Pretzelmayer, Petr Toman, Dominik Šít, Tomáš Velek, Jan Šafránek, Jaroslav Pretzelmayer, Aneta Pretzelmayerová, Marek Toman, mohou přijít i další zájemci, kteří mají vážný zájemVšechny výše uvedené hráče prosím o to, aby si vše dobře přečetli a v případě, že by v sobotu 10.11. nemohli do Chrástu jet, aby mi to předem (nejpozději do pátku 9.11.) nahlásili telefonicky, popř. SMS na mob. 605 357370. Děkuji !

Předem upozorňuji, že v sobotu by se z Mochtína odjíždělo od hřiště v 6,50 hod., z Klatov od zast. MHD před Beránkem na Plzeňské třídě v 7,00 hod. - předpokládaný příjezd do Chrástu do 8,10 hod., kdy začíná prezentace týmů. Nominovaní si vezmou s sebou pití a svačinu a také teplé sport. oblečení a čistou obuv do haly(v loňském roce tam byla v šatně i v hale velká zima - bez topení !), návrat po skončení turnaje, počítám tak kolem 13,30 - 14,30 z Chrástu.

Ještě jedou opakuji : bude-li k dispozici jen auto pí. Holubové (předem jí za něj moc děkuji !), tak pojede na KF jen 6 hráčů. Najdou-li se ještě jeden, či dva ochotní rodiče s autem, pojede Vás na turnaj více. 

S pozdravem Karel Šot (nahlášení, omluvy, dotazy můžete zasílat i na můj mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - děkuji),příp. mob. 605 357370
Přidat komentář