pss2008Výběr několika fotografií z vyhlašování nejlepších sportovců za rok 2007 fotbal/volejbal/sport pro všechny   -   FOTOGRAFIE


Na vyhlášení byla i naše cvičitelka SPV


V pátek 22.2.2008 proběhlo v KD Družba v Klatovech Slavnostní setkání a vyhlášení nejúspěšnějších sportovců, trenérů, cvičitelů a sport. družstev PSS Klatovy za rok 2007. Akce měla vysokou společenskou úroveň a to hlavně zásluhou celé řady vzácných hostů a také skvělému moderování, které zajišťoval zkušený Jan Suda. Mezi hosty nechyběla senátorka Jiřina Rippelová, předseda ČSTV Praha Vladimír Srb, zástupce hejtmana Plzeňského kraje Václav Červený a řada starostů měst a obcí okr. Klatovy, včetně starosty Mochtína Jaroslava Kanty.

       Plakety a poděkování zde přebralo přes 40 nejúspěšnějších sportovců. Osobností r.2007 byl vyhlášen Václav Galajda, klatovský basketbalový rozhodčí s mezinárodní licencí. Ten je 30 let arbitrem basketbalu, v r.2007 navíc odřídil 20.ligovou sezonu, má zasebou i řadu odřízených mezinárodních i mezistátních utkání.

     Oceněna zde byla také Jana Šotová, předsedkyně odboru SPV TJ Sokol Mochtín a to jako úspěšná cvičitelka žen. Této záslužné dobrovolné práci se věnuje

v Mochtíně přes 30 let. Pamětní plaketu ji předala na pódiu KD paní Milada Váňová, předsedkyně Pošumavského regionálního centra Sport pro všechny Klatovy, které ji na ocenění navrhlo.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit