Skvělého úspěchu dosáhlo "A" družstvo žáků TJ Sokol Mochtín na Krajském finále odborů Sport pro všechny v malém florbale. To se odehrálo v Klatovech 31.10.2009 v Masarykovo ZŠ za účasti 7 týmů. Mochtínští žáci zde měli dvojnásobné zastoupení, "B" tým dosáhl na pěknou 4.příčku a je nadějí pro další ročníky této soutěže ASPV. "A" tým Sokola Mochtín předvedl výborný výkon, obhájil loňský titul krajského přeborníka ASPV z Nezvěstic ! Blahopřejeme.

Žáci - So Mochtín "A" složený z hráčů - Vitalyi Chasin (kapitán), Lukáš Malenka, Pavel Rajal, Zbyněk Smolík, Vítězslav Matoušek, Pavel Harmady + VM Karel Šot  postupně porazil všechny své soupeře - Solavoj Plzeň 9:0, Slovan Janov 8:1, ASPV Postřekov 4:0, So Mochtín B 6:4, ASPV Tlučnou 7:2 a SSK Stupno 3:2 - získal 12 bodů a skore 37:9.

Žáci So Mochtín "B" složený z hráčů - Antonín Kurc (kapitán), Jakub Rubáš, Dominik Sváček, Jan Šafránek, Jaroslav Pretzelmayer, Jan Žiak + VM Karel Šot zahájili výhrou 3:0 nad Postřekovem, remisovali se silným Stupnem 4:4 (prohrávali již 0:4 !), těsně 3:4 prohráli s Tlučnou, 4:6 s áčkem So Mochtín, porazili Slavoj Plzeň 6:1 a Slovan Janov 3:1 a pouhý 1 bod jim chyběl k zisku bronzových medailí. Tak snad až příště !

Konečné pořadí KF v malém florbalu žáků 2009 :

1. TJ Sokol MOCHTÍN "A"   ............................................ 37:12   12 bodů

2. SSK STUPNO ............................................................ 28:10      9 bodů

3. ASPV TJ TLUČNÁ ......................................................  18:15      8 bodů

4. TJ Sokol MOCHTÍN "B"  .............................................. 23:16       7 bodů

5. ASPV POSTŘEKOV  ................................................... 11:18        4 body

6. Slovan Janov  ...........................................................   6:21         2 body

7. TJ Slavoj Plzeň  .........................................................   5:39         0 bodů