Čas neúprostně letí, je tady nový rok 2020 a před námi nové výzvy, připravované akce a také důležitá zimní příprava našich fotbalistů, ke které vyzývám všechny naše hráče "A" i "B" týmu !

Turnaj v halové kopané seniórů nad 45 let připravuje náš oddíl Rekreačního sportu na neděli 12. ledna 2020.
       Bude to již 15. jubilejní ročník, proběhne tradičně ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech se začátkem v 9,00 hodin. Počet přihlášených týmů je již dávno naplněn- startovat jích bude 8, mezi nimi i náš tým Sokola Mochtín. Sraz všech je v den konání v 8,30 hod., prvenství z loňského roku bude obhajovat team Power Zákopčie ze Slovenska, který si dal dohromady náš dlouholetý reprezentant Stano Jarabica - přijďte zafandit, bude se na co dívat !
     Letos poprvé mohou startovat v týmech hráči (silného ročníku) narození v roce 1975, takže i náš tým So  Mochtín bude omlazovat o některé hráče tohoto ročníku.

Zimní příprava mužů - úvodní přípravné zápasy

Po krátké zimní přestávce je před našemi muži zimní příprava pro mistrovské fotbalové jaro 2020 ! Bude probíhat opět pod vedením hlav. trenéra Jiřího Dolejše mladšího, na připravované treninky, soustředění i přípravné zápasy zvu všechny naše hráče "A" i "B" týmů. Ten, kdo se nebude moci některých z nich zúčastnit, řádně se vždy předem Ji. Dolejšovi na tel. 607681629 omluví !

TRENINKY
zahájíme ve středu 15.1.2020 od 18,00 hod. v Mochtíně (obuv na běhání i na fotbálek na trenink.hřišti, popř, na umělce s sebou!),
další trenink bude v pátek 17.1. od 18,30 hod. v Klatovech na Hůrce. Sraz nad sokolským stadiónem, kde se dá zaparkovat pod úpatím Hůrky. Oblečení a obuv na běhání s sebou !
třetí trenink bude v neděli 19.1. od 9,30 hod. v Mochtíně (věci na běhání i na fotbálek s sebou), kde se pak potvrdí , nebo upřesní termíny dalších treninků.

Zimní soustředění
připravujeme na termín ČT 13.2. -  NE 16.2.2020 a to opět v Prášilech. Předpokládáme, že účast bude maximální, přihlášky co nejrychleji směrujte na trenéra Ji.Dolejše osobně, popř. volejte :

Máme již zajištěné tyto přípravné zápasy :

SO 8.2.  od 13,30 hod. UMT v Sušici 1.kolo Poháru PKFS  SK Klatovy 1898 "B" - Sokol Mochtín

NE 16.2.
od 14,45 hod. na UMT v Sušici - TJ So Mochtín - FK Staňkov

SO 22.2. o
d 12,00 hod. v Sušici (II.kolo Poháru - postoupíme-li do něj) a to proti vítězi zápasu Přeštice "B" - So Lhota.  Při případném nepostupu bude zajištěn náhradní soupeř, ale na jiný čas začátku.
NE 1.3. od 15,00 hod. na UMT v Sušici Sokol Mochtín - Sokol Vrhaveč
( v SO 7.3. již naše áčko bude zajíždět do Žihle k 1.mistov. zápasu I.A tř. jara 2020

NE 8.3. od 14,30 h. ve V.Hydčicích přátelsky So Mochtín "B" - Dlouhá Ves

SO 14.3. od 15,00 h. přát. Ta Velké Hydčice - So Mochtín "B"