Další turnaj v halové kopané - tentokráte pro dorostence, pořádá náš odd. Rekreačního sportu již tuto sobotu 26.ledna 2019 od 9,00 hod. ve sport. hale ZŠ Čapkova v Klatovech. Přijďte se podívat !

Kromě našeho týmu TJ Sokol Mochtín, který bude obhajovat loňské 2.místo, zde bude startovat FK Staňkov, TJ Dobřany, Sokol Černice, TJ Hradešice, TJ Sokol Mrákov, FC Švihov i loňský vítěz TJ Košutka Plzeň. Těchto 8 týmů bude rozděleno do dvou skupin, kde si to účastníci rozdají mezi s sebou systémem každý s každým, pak budou následovat dva semifinalové zápasy a po nich již zápasy (4) zápasy o konečné umístění.
         Přijďte se podívat, přijďte povzbudit náš tým v soubojích se silnými soupeřize čtyř okresů Plzeňského kraje !
        Sraz uvedených týmů je v 8,30 hod., do 8,55 h. je rozcvičení, v 9,00 hod. bude nástup a slavnostní zahájení, v 9,05 hod. pak bude turnaj zahájen úvodním zápasem.