V neděli 14.2.2010 se v Klatovech, v hale ZŠ Čapkova, uskuteční "Zimní halový turnaj fotbalových přípravek". Pořadatelem je náš fotbalový oddíl TJ Sokol Mochtín, který pokračuje v každoroční tradici pořádání podobných turnajů pro fotbalovou omladinu.

Na turnaji, který začíná netradičně až ve 12,00 hodin, bude startovat osm týmů a to : Mochtín, Luby, Mrákov, Kdyně, Pocinovice, Nalžovské Hory, Sušice a Přeštice.

Hrát se bude nejdříve ve skupinách systémem každý s každým, pak o konečné pořadí. Již dnes víme, že Mochtín zahájí turnaj ve 12,00 hod. zápasem se Sokolem Merklín, ve 13,24 ho čeká zápas se Sokolem Nalžovské Hory a ve 14,20 hod. se silnou Sušicí.  Umístí-li se naši kluci do 2.místa ve skupině, tak je bude čekat nejdříve semifinalový zápas a po něm ještě zápas o konečné pořadí. Hraje se o poháry i medaile,budeme jim držet palce !

P r e z e n t a c e  -  všech přihlášených týmů, včetně Mochtína, je v hale na Čapkovce v 11,25 - 11,35 hod. ! Buďte dochvilní !  Hráči i doprovod musí mít čistou a vhodnou obuv na palubovku, rodiče i diváci mohou využít hlediště, kde přezůvky nejsou podmínkou.