Zdařilý turnaj v halové kopané mladších žáků uspořádal fotbalový oddíl TJ Sokol Mochtín 17.2.2008 ve sportovní hale ZŠ Čapkova v Klatovech. Z pěti účastníků si prvenství vybojovali domácí mladíci, vedeni trenérem Stanislavem Bejvlem. Výborně hráli také žáci z Kasejovic, vedeni trenérskou dvojicí Fiala, Spourová. Ti sehráli s vítězným Mochtínem A nejvyrovnanější partii. Vedli dlouho 1:0, ale nakonec podlehli 1:4 a obsadili 2.místo.

     Ředitel turnaje Karel Šot předal na závěr ceny všem zúčastněným týmům, radost měli děv-

čata i kluci hlavně z medailí a vítěz navíc i z poháru. Oceněni byli i nejlepší jednotlivci.Výsledky : Mochtín A – Mochtín B 10:0, Mrákov – Kasejovice 0:2, Mochtín A – Pocinovice 13:0, Mochtín B – Mrákov 2:1, Kasejovice – Pocinovice 11:0, Mochtín A – Mrákov 5:0, Mochtín B – Kasejovice 0:4, Mrákov – Pocinovice 3:0, Mochtín A – Kasejovice 4:1, Mochtín B – Pocinovice 1:1.     Nejlepším brankářem byl vyhlášen Martin Fiala z Kasejovic, nejlepším obráncem Patrik Kouřík z Mrákova, nejlepší útočník Cristian Bradecian z Kasejovic, stejně tak jako nejlepší hráčka turnaje Nikola Chárová. Z vítězného týmu So Mochtín „A“ si titul nejlepšího střelce vystřílel Jakub Bejvl, autor 10 branek, nejlepším hráčem celého turnaje byl zvolen Zbyněk Smolík, také z Mochtína. Cenu si odvezl i nejmladší účastník turnaje, teprve sedmiletý Josef Kolerus z Pocinovic

       Konečná tabulka turnaje :

1. TJ Sokol Mochtín A       32:1 12 bodů

2. TJ Sokol Kasejovice       18:4   9      

3. TJ Sokol Mochtín B       3:16   4

4. TJ Sokol Mrákov           4:9     3

5. TJ Sokol Pocinovice       1:28   1Sestavavy :

Mochtín A - Mirek Zajíc, Kryštof Pavlík, Aleš Tengler, Miroslav Kučera, Jakub Bejvl,  

                     Zbyněk Smolík

Mochtín B – Jakub Holý, Petr Ponocný, Mirek Zajíc, Jiří Peleška, Jan Žiak, Jaromír Kozák