Fotbalový oddíl TJ Sokol Mochtín

pořádá

Turnaj dorostenců v halové kopané 2008Datum                 sobota 2.2.2008 od 9,00 hodin

a místo konání : - KLATOVY – sportovní hala ZŠ ČapkovaStartují             : dorostenecká družstva (8) z okresů Domažlice, Plzeň-jih a Klatovy, ve kterých smí startovat hráči nar. 1.1.1989 a mladší a to na reg. průkazy, které vedoucí mužstev předloží společně se soupiskou při presentaci v den konání turnaje  Systém             : ve dvou skupinách každý s každým, pak semifinále a zápasy o konečné pořadí. Rozlosování i časový pořad bude předložen při presentaci.

                           Presentace pozvaných proběhne v den konání turnaje od 8,20 do 8,40 hod., společný nástup bude v 8,50 hod., zahájení turnaje v 9,00 hodin. Předpokládané ukončení kolem 12,30 – 13,00 hod.Hraje se             : podle pravidel halové kopané (4+1+náhradníci) a tohoto rozpisu. Upřesnění proběhne před zahájením turnaje. Každé družstvo musí mít s sebou drezy + popř. rozlišovací tílka, míč do haly (filcový).

                           Rozhodčí deleguje OFS KlatovyCeny                 : první tři týmy poháry, všechna družstva diplomy. Vyhlášeni a

                            oceněni budou i nejlepší jednotlivciPřihlášky           : z á v a z n ě na adresu: Karel Šot, Těšetiny 11, 339 01 Klatovy, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel., 376 311065, mob. 605 357370 – byt – 376 315974 - obratem (i telefonicky !)

Poznámka       : všichni hráči (i doprovod) musí mít naprosto čistou a správnou obuv do haly (palubovka), rodiče a další fanoušci mohou využít hlediště, kde přezůvky nejsou podmínkou.

                            Pro občerstvení bude otevřen v hale bufet

  

                                                                             Karel Šot,

                                                                             ředitel turnaje